Списали гроші шахраї Uber, була спроба Aliexpress

JuliaMay 25 июля 2023, 17:24
23.07 на пошту надійшло повідомлення від Приватбанку, що «ви зіткнулися з помилкою під час оплати онлайн-покупки (aliexpress) за вашою карткою на суму 1.0 USD. Причина — неправильне введення CVV2-коду», але оплата не пройшла, бо ці кошти списалися і знову повернулися, хоча в мене ніколи не було замовлень з aliexpress і акаунту теж нема! Потім було знову списання грошей через пару хвилин, а точніше в 06:25 уже на Uber 312.73 грн, я теж ніколи не користувалася послугами цієї компанії! Шахраї просто зняли гроші і все. Про яку безпеку може йти мова? Добре, що це не пару тисяч гривень, але теж такого не має бути зовсім. Картку я ніде не світила і ніхто крім мене не міг нею скористатися на 100, навіть з близьких.
25 июля 2023, 18:00
Вітаємо. Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Таку інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами.
Зауважимо, що за зверненням до підтримки банку можуть бути сформовані запити на оскарження операцій в міжнародній платіжній системі. У випадку, якщо при вказаному платежі не був введений 3D-secure пароль (СМС на Ваш номер телефону) — шанси оскаржити дану операцію і повернути кошти розцінюються, як високі. Однак хочемо звернути увагу на те, що розгляд подібних справ регламентовано правилами платіжних систем і може зайняти від 45 до 120 днів.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:

JuliaMay
JuliaMay
25 июля 2023, 18:19
Дякую за відповідь, очікую результату!
SergeyNina
SergeyNina
26 июля 2023, 0:32
Мошенники узнали номер карты и срок действия. Убер имеет баг с проведением платежа даже с неверным сvv кодом вот и деньги и украли. Шансы на возврат высокие
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
26 июля 2023, 12:55
Рассказываю «страшную» тайну!!! «Приват банк» не даст соврать! До войны, у меня было несколько авто которые работали на «линии» «Болт» «Уклон», почему не «убер» , а потому что -«убер» требует от партнеров, проводить все платежи через «приват»!!! Дальше рассказывать? рассказывать о том что во многих странах «убер» обвиняли в сливе банковских данных…
Звоните в «убер» и спросите как и кем были сняты деньги, это первый шаг…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Списали гроші шахраї Uber, була спроба Aliexpress