icatcatcat 23 июля 2023, 21:37
Мені на мою картку переводили гроші із привату і завдяки «надійності» приват банку з мене були списані ці кошти. Далі у хронологічному порядку:
>14:21:01 із карти привату на мою зайшли гроші (сума не велика, 600грн)
>14:28:01 на мою карту поступив відхилений платіж на суму 600грн
>23:59:59 із карти було списання -600грн підписане «P24 CR MD UA|DNIPRO|DNIPRO| UA» списання пройшло без підтвердження платежу із мого боку, просто гроші зникли і усе.
Важлива інформація: данні моєї картки відомі тільки мені, у людини котра переводила гроші був тільки номер картки, ані дати на картці ані CVV коду я нікому і ніколи не передавав!
Далі я звернувся із проблемою у службу підтримки мого банку, від них я почув тільки що мені повернуть кошти але головного я не дізнався. А саме: як так сталося? і що робити щоб таке не повторилося у майбутньому?
Можливо сам приват банк захоче відповісти на ці питання? Бо суми по карті проходять різні і я дуже не хочу щоб таке повторилося із більш вагомою сумою!
24 июля 2023, 10:19
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти розібратись в ситуації.

SergeyNina
SergeyNina
24 июля 2023, 1:11
Это не слив данных. Это сбой. Если у вас не было задолженности перед приватом и деньги не пошли на погашение задолженности то это сбой в работе Все платежи 23:59:59 это как правило сбой в работе или ошибка процессинга платежей Автовозврат обычно до 24 часов или через поддержку
24 июля 2023, 14:15
Ага, і фейк платіж рівно через 7 хвилин після зарахування реального платежу це теж технічний збій?)
25 июля 2023, 12:14
Оновлення ситуації: оператори приват банку роблять вигляд що нічого не сталось і що начебто не правомірне списання коштів — це є норма і так і повинно бути🤦🤦🤦 ПРИВАТ БАНК ПОКРИВАЄ ШАХРАЇВ…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / черговий «злив» конфіденційних данних або як за допомогою приватбанку шахраї намахують своїх же співгромадян