Ігнорування звернення по роботі мобільного додатку

Romanku 20 июля 2023, 21:51
Декілька разів зв’язувався зі службою підтримки в мобільному додатку Приват24, з третьої спроби оператор зареєстрував моє звернення #56189505.
Суть звернення була наступна:
— в мобільному додатку при наявності у фізичної картки МС для виплат зеленого кольору вона хображена синім відтінком і навпаки у фізичної картки Віза синій колір, а в мобільному додатку вона якраз зелена (хоча зеленою має бути МС). По факту розробники додатку переплутали шлях в коді до зображення карток.
Га мою вимогу створити тікет до команди розробників щоб це пофіксили, оператор попросив фото моєї картки щоб впенитися що вона зелена, зареєстрував заявку і через 5хв з моменту реєстрації звернення вже було закритим з пропозицією вибрати дизайн з наявних у додатку.
Я ж розумію, що команда розробників взяла б цю задачу максимум в наступний спринт і це зайняло б від двох тижнів до наступного релізу додатку, але ПриватБанку все одно, типу я нічого не зрозумію тому і 5хв на розгляд досить (прівєт оператори Владислав і Максим).
Якщо вже є ігнорування в таких елементарних задачах, то яка надія справді на співпрацю в подальшому, а моє наступне фото буде з підписанням заяви на закриття рахунку, відкрию собі Моно.
«ПриватБанк — беремо і НЕ робимо»
21 июля 2023, 15:43
Вітаємо. За вказаним питанням було проведено перевірку та надано рекомендації під час проведення з вами зворотного зв'язку. У випадку появи можливості вибору дизайну карток у Приват24 відповідно вказаним у відгуку кольорам Банк проінформує про це клієнтів додатково.

natashaGra
natashaGra
21 июля 2023, 8:01
В этом банке уже давно никакой надежды нет
Jokets
Jokets
21 июля 2023, 8:02
Коли дуже нудно живеться — ось так треба назвати відгук. Яка різниця якого кольору карта відображена? Придумали з мухи слона так ще й далі намагаєтесь роздувати її 🤦🏼‍♂️
igor1978
igor1978
21 июля 2023, 10:09
Сегодня звонок с этого номера был +380567976010 что-то часто кто-то не правильно вводит. Не находите?!. Меры примите, звонят от имени вашего банка!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Ігнорування звернення по роботі мобільного додатку