ПриватБанк відхиляє військові документи

Даяна Полякова 12 июля 2023, 12:44
Мій батько військовий, хотів взяти в розстрочку техніку, але йому відмовили посилаючись на те, що в нього зарплата військового. Він зняв кошти з кредитного ліміту, за що списали відсотки.

Ми взяли документи, а саме військовий квиток та форму 5, яку йому видав військомат після мобілізації. Спочатку їм не сподобалася форма 5. Нам спеціаліст привату сказав що не має звання, частини та дати мобілізації, що згодом виявилося дивним, адже все це там було це було у Дніпрі. Потім ми приїхали до Кривого Рогу де нам сказали що немає дати та напису що він саме мобілізований. Батько підійшов у військовій частині до людини, яка вирішує ці питання. Вона показала йому де його дата в квитку з приписом що він був мобілізований, одразу кажу що військовий квиток в нього старого образу. Так, саме в формі 5 немає припису мобілізований, але ж в квитку він є. Батько взяв нову форму 5 до банку, ми пішли знов у приват. Вони в 3 відхилили документи і знову через не таку форму 5, через начебто відсутність доказів про мобілізацію, бо побачивши дату і надпис мобілізований в квитку, їм тепер не подобається квиток. Тепер вони кажуть що там має бути така печатка рекомендована приватом.

Я хочу спитати чи ви дійсно банк України? Ваші працівники не знають які довідки видають у військоматах? Не знають що існують старі військові квитки? Які до біса рекомендовані печатки у документі від банку, які заповнюють у частині? Після цього мій батько перебуває у шоці, бо відчуває себе ошуканим. Ось так банк ставиться до своїх клієнтів.

Якщо банк захоче вирішити питання, то я можу вирішувати його від імені батька бо в мене є нотаріальна довіреність на приват.
12 июля 2023, 13:28
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити контакти батька, та допомогти розібратись.

Arrow186
Arrow186
14 июля 2023, 14:21
Логічно що військовим на видадуть розстрочку тим більше якщо з/п приходить до них з їхнього ж рахунку який має у них відкрита військова частина. І в подальшому приват буде занулювати ліміти всіх хто теоретично може бути призваний в армію через кількох дуже розумних клієнтів які гроші взяли але повертати % не хочуть, а з цих % між інших платять податки з яких потім і їм зарплати приходять.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / ПриватБанк відхиляє військові документи