Шахрайство

Anzhelikalika 28 июня 2023, 12:30
Перед поїздкою за кордон оформила usd картку, потім загубила фінансовий номер і цією карткою не користувалась.Вже рівно пів року не користувалась зовсім. Саму картку жодна людина не бачила (тільки в приваті при оформленні). В 5 годин ранку (укр. час) прийшло три підряд повідомлення, що «ви зіткнулися з помилкою під час оплати онлайн-покупки (www aliexpress com) за вашою карткою (*****)на суму 1.0 USD.»
Я цією картою в Україні не користувалась, її жодна людина, крім співробітника привату не бачила.В країні де я знаходжусь немає доступу до aliexpress, тут про такий сайт навіть не чули.
Як це можливо? Що з безпекою баз даних?
28 июня 2023, 14:34
Вітаємо.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Співробітники банку не володіють цією інформацією. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами.
Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. Ось тут 👇 є декілька простих, та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:

28 июня 2023, 12:35
«Як це можливо?»
«загубила фінансовий номер»

доступ к банковским картам возможен
через финансовый номер телефона,
который вы потеряли.
SergeyNina
SergeyNina
29 июня 2023, 0:47
Если вы потеряли фин номер то нужно привязать к другому номеру было карту. Да, имеет место слив данных. Увы. Возможно данные слил не приват, а какой то сайт 1$ и алиэкспресс это просто проверяли есть ли деньги на карте.