Необгрунтована відмова по видачі авто кредиту

t4T 27 июня 2023, 12:24
Кредитний комітет спочатку прийняв позитивне рішення щодо моєї заявки на видачу автокредиту. Але я не мала змоги скористатися ним, адже авто не вдалося оформити (не домовилися з продавцем).
Вдруге, на інше авто, через 2 тижні, кредитний комітет відмовив мені у виданні кредиту на інше авто (хоча, сумма кредиту була меньшою за перше), без пояснення причин щодо відмови.
Нажаль, я втратила залогову сумму за авто. Адже менеджер Приват банку по кредитуванню запевнив мене, що проблем з видачею кредиту точно не буде (бо перше рішення було позитивне), и вмовив дати завдаток за авто.
Отже, я втратила гроші і час.
Планую вивести свої фоп рахунки з привату якнайшвидше, і припиню будь-яку співпрацю з цим банком.
27 июня 2023, 13:34
Вітаємо.

IRYNA94
IRYNA94
28 июня 2023, 0:04
Підтримую Ваше рішення. Треба бігти з цього банку. Я особисто як тільки доведу банку, що вони некомпетентні і непрофесійні, то теж позакриваю рахунки. От нажаль не зможу закрити рахунок нашого ОСББ бо я особисто такі питання не вирішую. Стосовно кредитування то Приватбанку не можна вірити жодним обіцянкам. Це якісь люди з іншого виміру. В мене іноді складається враження, що вони якісь кукли і що їм вклали в голову те і доводять до клієнта і саме страшне що співробітники самі вірять в ті нісенітниці, яки намагаються довести клієнту.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Необгрунтована відмова по видачі авто кредиту