Затягування в знятті обмеження з рахунку при арешті

olga2023 16 июня 2023, 19:09
Приватбанк обманює клієнта, немає можливості зв’язатися з працівником банку, кидають в чат, а в чаті відповідає робот. Але коли після двух десятків спроб якщо не більше, до тебе в чаті відгукнувся менеджер, вони плутаются в даних спочатку відповідають чекайте обробку постанови від державного виконавця від 1−3 днів, потім до 10 діб, тому що банку потрібно ЯКІСНО ВИВЧИТИ ДОКУМЕНТ, наче вірш у школі. А на питання хто так вірішив, відповідь регламент банку, питаю, а чому мені при підписанні договору з банком не повідомили під підпис, можливо я б замислилась, чи потрібен мені цей банк, де клієнт для банку ніщо. Питання чому банк не перевіряє Якісно 10 діб, постанову виконавця про арешт коштів, а накладає його на протязі 15 хвилин, вони відповіді не дають. Росія нас знищує ракетами, а Приватбанк своїми безвідповідальними, незаконними діями під час ВІЙНИ. Спочатку державний виконавець порушив мої права в тому що розглядав заяву на визначення рахунку, для видаткових операцій 10 днів, а не 2 роб.дні згідно чинного законодавства, а далі Приватбанк до 10 діб ЯКІСНО ВИВЧАЄ ДОКУМЕНТ. Люди що відбуваєтся? Це змова на знищення. Мені потрібні ліки, мені потрібно годувати дітей сьогодні, а не через 10 діб. Ганьба!!!
16 июня 2023, 20:24
Вітаємо. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення для того, щоб уточнити ваш контактний номер телефону та перевірити інформацію, стосовно вказаної ситуації.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Затягування в знятті обмеження з рахунку при арешті