Видають мічені купюри

AlionaL 16 июня 2023, 18:50
Отделение по адресу: Киев, ул. Евгения Сверстюка, 19
Нещодавно прийшлось знімати крупну суму, на жаль досконало перевірити відразу всі купюри не вдалось, бо довго стояла в черзі, та поспішала. Прийшовши додому побачила що деякі купюри мічені, ззаду стояли якісь печатки або ж були надписи. Повернувшись до ПриватБанку, вони звісно відмовились прийняти назад. Більш того нагло брехали мені у вічі, що давали мені купюри лише нового зразку, хоча це неправда! Вона ж перед цим же як видавала мені сама ж жалілась що їм привозять купюри старого зразку навіть під замовлення. І що в неї тільки половина купюр нові. Звернувшись на гарячу лінію мені лише побажали гарної співпраці з банком надалі. Це звучало як знущання, адже співпрацювати з цим банком далі не має ніякого бажання.
16 июня 2023, 19:44
Вітаємо.
Всі купюри проходять перевірку. В той самий час, при здійсненні касових операцій у відділенні банку клієнт зобов'язаний:
— рахувати гроші не відходячи від каси;
— перевіряти реквізити, вказані на касових документах, не відходячи від каси.
У випадку, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.
Зношені банкноти іноземної валюти (старі, розірвані, обгорілі, велика кількість чи/та великі штампи, проколи) банк може тільки прийняти на дослідження в НБУ.

AlionaL
AlionaL
16 июня 2023, 20:16
По-перше не треба опускатись і звинувчувати у всьому клієнта і розповідати, що він ЗОБОВЯЗАНИЙ це свідчить лише про Вашу непрофесійність.
По-друге, відгук для інших Ваших клієнтів, щоб вони були обережнішими, що Ви видаєте мічені купюри.
По-третє, чому Ви ігноруєте рішення НБУ? Ви вважаєте себе вищим за них??? Ви не державний банк? Ці купюри мали незначні ушкодження, і Ви на відріз відмовились прийняти їх назад. І це я мовчу про те, що самі ж Ви їх видали. Дуже по-свинські. РАДЖУ ПЕРЕДИВИТИСЬ СВОЇ ЗАБОВЯЗАННЯ, перед тим як повчати клієнтів
17 июня 2023, 0:51
Кассир вам спихнула то что должно было идти на инкассо которого нет, печати и надписи на всех купюрах это результат сортировки, все что отбраковали при пересчёте пошло в кассу и вам его дали. Увы продать вы сможете минус 10% если ещё возьмут их у вас
17 июня 2023, 0:47
Увы, мне приходится при покупке долларов и Евро все проверять личным УФ фонариком + проф УФ детектором. Колличество хлама колоссальное. Особенно старше 10 лет. Сколько я мата выслушиваю в свой адрес в некоторых отделениях банков от кассиров что берут под минус 10% у людей и продают по полной цене.