Міжнародні перекази

li1469 13 июня 2023, 9:55
02.06.23 мені з американського банку було зроблено Свіфт-переказ, валюта долар на долорову картку. Приватбанк в чаті мені повідомив, що переказ не зарахують, доки я не підтверджу особу відправника документом міжнародного формату. Я звернулася до відправника переказу, з проханням надати мені підтверджуючий його особу документ, щоб я змогла надати його Приватбанку. Але відправник не надав мені свого документу (це зрозуміло, я б теж не надала), він надає свої данні своєму банкові. Відправник звернувся до свого америк. банку з проханням повернути переказ на його рахунок з причини не можливості отримання переказу в Україні — і тут америк. банк надає відправнику відповідь, що кошти зараховані на рахунок отримувача. Це чудова схема Приватбанк! Відправник важає, що я отримала кошти, а Приватбанк не зараховує мені кошти. Відправник мешкає у Мексиці та в США більше три роки, банк відправника американський, валюта переказу долар США.
13 июня 2023, 11:33
Вітаємо.

Jokets
Jokets
14 июня 2023, 6:35
Подобаються такі відгуки, з усіма історіями що відправники відмовляються і блаблабла. Аби хотіли домогти вам дійсно та не було би чого приховувати людина звісно би погодилась, тим паче документ що підтверджує особистість не лише же паспорт може бути.
li1469
li1469
21 июня 2023, 20:46
А Ви вважаєте, що потрібно було подарити ці кошти Приватбанку і не видзивати переказ? Приват відзвитував амер.банку, що я отримала їх. Відправник був у шоці та щоб не втратити грощі він відкликав переказ. Ну так от якщо Вам нічого приховувати, так і надавайте свої документи різним банкам в інших країнах. Чому це громадянин США повинен надавати свої документи банку іншої країни де він не є клієнтом? Він ВІДПРАВЛЯЄ та надає документ своєму банку. У переказі Свіфт вказані данні відправника та банк відправника. Чому тоді Приватбанк затримав кошти на внутрішньому своєму рахунку, а американському банку надали відповідь, що кошти отримані на рахунок отримувача. Це чудово. Кошти повернули відправнику у банк США тільки після оприлюднення цієї проблеми. Кошти Приватбанк тримав у себе 14 діб.
Vidguk
Vidguk
23 июня 2023, 15:05
В мене аналогічна ситуація сталася, написала сьогодні відгук. На відповідь банку додала коментар.