Приватбанк займається шахрайством

Степан Даниш 12 июня 2023, 22:59
Вітаю,
Почалась моя історія в листопаді минулого року, під час перебоїв зі світлом. В відділенні на мінській при внесенні доларових купюр зажувало 10$ і 100$. Відразу ж звернувся в банк, після інкасації прийшла відповідь банку, що купюр не виявлено. Одразу ж зателефонував 3700 і попросив деталей, після кількох перенаправлень і спроб, мені сказали що кошти були знайдені, але купюра 10$ була розірвана і разом з купюрою 100$ були направлені в НБУ на перевірку. Запросив у них якесь офіційне підтвердження слів і отримав документ в електронному виді. Попросив перевірити камери, які знаходились прямо над терміналом поповнення, бо впевнений що купюра була цілою при внесенні і імовірно її розірвав термінал або ж підмінили при інкасації.
Після цього кілька раз звертався в банк уточнити результат перевірки, та відповідь одна і та ж, кошти ще не перевірив НБУ. В даний момент пройшло уже 7 місяців і сьогодні я зателефонував в приват банк знову, отримав відповідь вам відхилено в розгляді. Звернувся знову на гарячу лінію банку, мені сказали знову що НБУ все ще не перевірив.
Вирішив я набрати гарячу лінію НБУ, де мені оператор сказала що термін перевірки іноземної валюти 30 робочих днів і я давно мав би отримати відповідь.
Написав лист на пошту вказану на сайті банку, Приват банк не відповідає, жодної реакції. Виглядає наче банк просто присвоїв ці кошти і не збирається їх повернути і всіляко затягував місяцями час.
13 июня 2023, 9:50
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності. Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв'яжемось.

SergeyNina
SergeyNina
13 июня 2023, 0:35
На проверку в нбу зачем ? Понять подлинная или нет реально за минут пять в УФ и ИК в любом отделении опытным кассиром. Разорванная купюра это скорее всего механика терминала разорвала.
13 июня 2023, 9:56
Я тоже не розумію чому, я не проти відправки в НБУ, хай перевіряють, але схоже ніхто нічого не відправляв, валюту вилучили, хотіли з'їхати що нічого не виявили, а коли не вийшло, а валюту вже освоїли, то тепер брешуть регулярно що вона все ще на перевірці НБУ.
13 июня 2023, 15:51
Робот приватбанку написав красивий коментар, продемонстрував що їм не по барабану, але як і очікувалось жодного руху не відбулось, забили болт вони і на звернення тут. Ніхто не зв’язався і не намагався контактувати зі мною
15 июня 2023, 11:28
Нові деталі, виявилось що мої купюри пройшли перевірку і були повернуті в банк ще в березні, але банк ігнорував всі мої дзвінки аж до того часу як я не почав звертатись в НБУ з скаргою і не написав повідомлення тут. На додаток направлені на перевірку вони були тільки в лютому бо термін перевірки іноземної валюти місяць. Направили їх тільки після того як я запросив документ від банку про те що їх направили на перевірку. Тому думайте чи варто мати справу з цими шахраями. Зараз вони розглядають повернення купюр, але купюру в 10$ пошкодив термінал, і думаю цього ніхто компенсувати не буде. Заведу патреон на боротьбу з шахрайством приватбанку, і на зібрані гроші розміщу в центрі міста банер приват=шахраї

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк займається шахрайством