Банк без обов’язків

Олег Кам\'янський 10 июня 2023, 23:35
Хотів зняти кошти із іншої карти у банкоматі приватбанку (це жах, крім того, що все зависає і ТД.) при нарахуванні коштів він вимкнувсья.Гроші списало, але залишились у банкоматі.І почалось…. Пішов у приватбанк у грубій формі відшили, сказали ви не є нашим клієнтом допобачення.В кінці добавили, цитую« ви що думали, що я гроші віддам із свого карману». Висновок такий ні грошей, ні роз’ясненнь, що робити, ідіть шукайте ті гроші))
11 июня 2023, 12:36
Вітаємо. Перепрошуємо за незручності, пов'язані з роботою банкомату.
В описаній вами ситуації радимо звернутись до банку, який видав вам картку, адже саме він може ідентифікувати вас, як власника картки та подати заявку на повернення коштів. Такий порядок оскарження операцій регламентовано Міжнародною Платіжною Системою. Ми, в свою чергу, завжди робимо все, щоб якомога швидше опрацювати заявку, коли вона надходить до нас, та повернути кошти у разі підтвердження збою.

11 июня 2023, 1:09
Обращаетесь в банк который выпустил вашу карту с которой вы снимали деньги. Ваш банк который выпустил вашу карту по установленной форме делает запрос об инциденте в приватбанк. Далее ждать около двух недель. Если у вас банк ощадбанк то минимум месяц. Главное очень быстро уведомить банк который выпустил вашу карту об инциденте чтобы потом не было проблем
11 июня 2023, 1:12
Если банкомат выключился в момент выдачи наличных то вы должны были сразу обратиться в банк который выпустил вашу карту желательно не отходя от банкомата
Олег Кам\'янський
Олег Кам\'янський
11 июня 2023, 12:08
Так и сделал, проблема в том что ощаде есть такое, как денги в ожидание обработки (2 суток) и только тогда можно подать заявку.Суть в том что получилось ето моя вина , что я хотел снять денги в привате