Приват банк шахраї

SofiyaOstaf2501 9 июня 2023, 1:50
Кредит був 2020 р 50 000грн
Залишок 44 000грн
Приват подав на мене в суд без жодного для мене повідомлення, суд виніс вирок сплатити борг, Приват банк подав на апеляцію бо йому мало було …хотіли проценти пеню штрафи ітд
На виконавчу надійшло тоді я дізналась що в мене був суд з цими шахраями,
Мені знімали з групи інвалідності 20% виконавча
Почалась війна перестали знімати
У виконавця сума 68 000 це разом з виконавчими оплатами
Пішла я в банк Приват, а в них -88 000тис
Ці уроди після суда дальше нараховують шалені проценти
Хотіла я вирішити питання і запропонувати що я можу сплатити ту суму голови яку я брала без всяких процентів, на що вони відповіли що можуть списати і сума 62 000тисячі
Я брала 50 000тисяч і з них залишок 42 000тисячі
Хотіла я вирішити по нормальному відати гроші але я проценти НЕ збираюсь платити, під час війни і можуть списати!
Я на групі інвалідності не хочуть так то буде по 400грн в місяць і то після закінчення війни бо зараз під час війни не знімає виконавча!
Не рекомендую цей банк соціальні проучаю ощад банк
Люди переходьте в ощад всі кажуть що приват банк це окремий світ з своїми законами!
9 июня 2023, 10:08
Вітаємо.
Звернення до суду про стягнення заборгованості не припиняє дію укладеного між сторонами договору, у тому числі в частині нарахування відсотків та штрафних санкцій.
Не забувайте, що своєчасне виконання зобов’язань – запорука формування позитивної кредитної історії. Завдяки бездоганній кредитній історії ви можете розраховувати на лояльне ставлення банку в разі надання вам нових кредитів.

Jokets
Jokets
9 июня 2023, 4:56
Цікаво, а в чому винен банк що ви взяли чужі гроші та не повертаєте їх? Мені б цікаво було щоб у вас хтось так позичив гроші і морозився
9 июня 2023, 9:23
Клієнти Привата — як ті миші, що гризуть кактус. Плачуть, жаліються, судяься але продовжують користуватись Приватом.
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
10 июня 2023, 6:44
…звернення до суду про стягнення заборгованості не припиняє дію укладеного між сторонами договору, у тому числі в частині нарахування відсотків та штрафних санкцій…
ВОТ ЭТО «ДНО»!
Уважаемые комментаторы от «привата» рекомендую читать и ГК У и ХК У.
А для написавшей отзыв, обрашайтесь НБУ.
12 июня 2023, 8:38
Дилетанти приватівські, звернення до суду як раз і припиняє нарахування до винесення судом вироку.