#antifraud касир відділення вкрала з мого рахунка суму 6400

MariaShelenko 30 мая 2023, 15:14
Доброго дня! На даний час я знаходжуся за кордоном. 22 травня 2023 року моя подруга Кукудяк Н. П. о 15:54 перерахувала через касу відділення банку за адресною: м.Івано-франківськ вул.Вовченецька 225 А — суму 6336.16 грн. Згодом в додатку приват 24 я помітила що на мій рахунок будо зараховано суму 6300 грн о 15:56. О 18:12 з мого рахунку будо здійснено операцію по зняттю готівки на суму 6400 грн. — я і моя картка фізично знаходилися за кордоном і я не проводила операції зі зняття готівки. Згодом, а саме 26. 05 моїй подрузі зателефонували з відділення банку з приводу повернення «помилково зарахованих коштів» — на що була відповідь зо кошти я не знімала. Працівник пообіцяла розібратися, а згоди вже почала погрожувати блокуваннями рахунку і «негативною характеристикою в банку». Сьогодні 29.05 до мене телефонував інший «працівник банку» який представився співробітником служби безпеки банку (його номер телефону +380 (97) 808 44 75) — даний працівник теж погрожував блокуванням усіх рахунків і «негативною репутацією в банку» після чого відправив мені заяву написану ним від руки для мене як зразок щоб я написала ідентичну для «повернення помилково зарахованих коштів». Прошу вас допомогти мені повернути кошти які було не незаконно перераховано злочинним шляхом з мого рахунку і провести службове розслідування з цього приводу адже це грубе порушення Закону «Про Банки і Банківьську діяльність» і норм банківської справи. Маю усі скрін школи операцій, а також зразок заяви — я і моя подруга можемо надати усю необхідну інформацію
30 мая 2023, 17:11
Вітаємо. Всю інформацію стосовно описаної вами ситуації передано відповідальним співробітникам на розгляд. За результатами перевірки з вами буде проведено зворотній зв'язок.

HoHN21
HoHN21
30 мая 2023, 15:39
Подайте просто в суд , вони вже просто занадто собі дозволяють
Руслан Новиков
Руслан Новиков
31 мая 2023, 11:29
Суды не помогут
там точно такое же коррумпированное жулье как и в прихвате
лучше самосуд!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / #antifraud касир відділення вкрала з мого рахунка суму 6400