Умисне перешкоджання реорганізації юр.особи

ElviraMriasova 24 мая 2023, 10:37
Поставила б нцуль зірочок, якби можна було. Такого маразму давненько не зустрічала. По реорганізаціїї одного ОСББ шяхом приєднання до іншого ви затягнули ситуацію так, що далі нікуди. Окрім того, я вважаю, що ви УМИСНО шкодите, перешкоджаєте роботі ліквідаційній комісії та процесу злиття двох юридичних осіб. Я промовчу про вічний квест із довідками, які підписує податкова для отримання з/п працівникам із інвалідністю.
І після цього ви хочете аби із вами співпрацювали???

Так ось, я як голова комісії із припинення подала заяву із усіма підтвеоржуючими документами щодо закриття усіх рахунків даного ОСББ, переводом коштів на рахунок правонаступника за рішенням загальних зборів та наданням банківських виписок з грудня місяця по день закриття, так як голова правління даного ОСББ тупо не йде на контакт ні з ким із комісії та співвласників, не робить жодних необхідних дій та не передає документи з грудня (по даному ми вже вжили неодхідні кроки). Ви написали відписку, що може таку ззаяву подати виключно правонаступник та виключно на вашому якомусь внутрішньому бланку. Ваш спеціаліст дзвонила мені по кілька разів надень, я все уточнила, думаю, та добре, навіть сперечатись не буду аби вирішилось питання.

Те, що дзвонили, просила, заходили по кілька разів у відділення, додавали повторно купу документів, про це я просто промовчу.

Але ж далі… Ви присилаєте відписку, що мол один рахунок закритий, а інший може закрити офіційний представник даного ОСББ. ВИ СЕРЬЙОЗНО!!! Я ВЖЕ НЕ ЗНАЮ ЯК ПОЯСНЮВАТИ, хто іще має до вас звернутись, які іще потрібні документи, коли я навіть вже внесена в реєстр, які іще та від кого потрібні заяви, на яких іще ваших внутрішніх, незатвреджених, бланках.
Ні відповіді про те, чи є залишок, ні виписок, навіть не закрили рахунки! Коли до вас звертається комісія з припинення, глова комісії, рішення загальних зборів, ви посилаєте до правонаступника та відмовляєте, бо не на якомусь вашому внутрішньому папірці написана заява. Тягнете час. Коли до вас звертається на ВШАУ Ж ВИМОГУ, правонастуник, все повторює та надає усі необхідні документи, ви відмовляєте знову ж, бо тепер повинен звернутись представник даного ОСББ.

АЛЕ!!! відповідно до законодавства України, якщо ви іще дієте відповідно до законодавству саме України, якраз ліквідатор і є офіційним представником юридичної особи, яка припиняє діяльність. ВИ В КУРСІ цього чи НІ? То так і напишіть — ми не знаємо як це зробити, ми не хочемо це робити, йдіть відразу в суд, бо ми не будемо нічого робити. Тоді це буде хоча б чесно!

«Друзі», от СКІЛЬКИ іще та настільки можна бути такими шкідниками???
24 мая 2023, 14:38
Вітаємо.

GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
25 мая 2023, 7:04
Из своего опыта, этот банк и государство Украина, живут на разных планетах. Даже, в нашем случае, «межгалактическая» организация НБУ не всегда может повлиять на эту «планету». Ну а Суд и полиция даже не могут «долететь» да планеты «приват».

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Умисне перешкоджання реорганізації юр.особи