Арешт рахунку

Youly767 22 мая 2023, 10:01
Банк наклав арешт на рахунок, не розібравшись у справі! В 2021 році в мене були арештовані рахунки, я подала на компанію в суд, суд визнав рішення на мою користь! Рішення суду датовано 2022 роком, також постанова від виконавця також датована 2022 роком! В реєстрах стосовно цієї справи провадження закрито) Але банк накладає арешт на рахунок і присилає мені постанову, по які провадження закрито згідно з рішенням суду! Подзвонила виконавцю, він стверджує, що відповідний лист він надав в банк, я його попросила, щоб він продублював його, також виконавець надіслав лист з постаною про зняття арешту з мого рахунку так, як є відповідне рішення суду, надіслав додатково в електронному вигляді з електронним підписом! Але для ПриваБанк до сраки, що у вас є рішення суду, вони не підпорядковуються даному органну, як мені відповіли в онлайн-чаті! Виходить, що банку пофігу на вищий виконавчий орган і на офіційні документи, вони вимагають, щоб їм виконавець надіслав лист, якій він їм вже 100 разів надіслав і підтвердив це доказом, що лист був їм надісланий, але банк стверджує інше не маючи докозу
22 мая 2023, 11:53
Шкодуємо, що вам довелось стикнутись з такою ситуацією.
Банк діє виключно в рамках чинного законодавства. На законодавчому рівні було скасовано дозвіл на можливість користування коштами до 100 тис. грн. по арештованим рахункам, який було тимчасово встановлено з березня 2022 року.
В ситуації, коли по клієнту банк має виконавче провадження про накладення арешту ми маємо обмежити рахунки. Якщо арешт було знято, але до банку не надійшов відповідний документ про це — ми не маємо змоги зняти арешт без відповідної постанови надісланої виконавцем. Після отримання постанови обмеження знімається. Ви можете переглянути стан ваших карток і наявність обмеження в своєму Приват24.

Иван Фомин
Иван Фомин
25 мая 2023, 15:48
Я читав на сайті НБУ, що громадянам дозволено користуватися коштами з арештованих рахунків 7 березня 2022 року. Я правельно зрозумів, що цей закон вже відмінили?
Саша Прокоп
Саша Прокоп
16 июня 2023, 12:55
Добрий день,арештували рахунок,постанова від державного виконавця надійшла,сьогодні 2 день,військовослужбовець,авто,завтра виізжаю, а рахунок на данний момент не розблокували,попрошу дуже занять сьогодні арешт,дякую