Повний провал!!!

Юлія Журавель 21 мая 2023, 10:25
Доброго ранку, хочу написати отзив про роботу приват, на мій погляд, це просто саботаж у воений час, абсольтно безпорадна підтримка для біженців які закордоном, три дня билася, щоб оновити фінансовий номер на польскій, ОНОВИЛИ, так тепер 3 ді не можу зайти в приват 24, мене не баче программма, хоча смс приходить, ВИТАТИЛА КУПИ ЧАСУ НА ПЕПРЕПИСКУ ТА ПЕРЕМОВИ ПО ТЕЛЕФОНУ!!! толку НОЛЬ, на все одна відповідь-приезжайте в Україну ,і самі все робіть-А ви тоді там нашо -ПЕРСОНАЛЬНІ БАНКІРИ і ПРОЧІ КОНСУЛЬТАНТИ-КАМЕННІЙ ВЕК!!!
21 мая 2023, 14:24
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що така проста процедура змусила вас прикласти стільки зусиль. Написали вам в приватні повідомлення, щоб допомогти розібратись в ситуації.

25 мая 2023, 15:24
Дякую за вітання, але проблема ніяк не вирешена, я й досі не маю доступа ні в Приват 24, мені не відповідае приватний банкір, я тільки й займаюся що звертаюся по телефону в україну або в техпідтримку -толку ноль ЗАКРИТИ КАРТКУ ЦЕ ЯКЕСЬ ВИПРОБУВАННЯ!!!
29 мая 2023, 11:58
НЕ -проблема вообще не решена ,ніхто не відповів мені ,взагалі,персональний банкір не ВІДПОВІДАЕ -ТИЖДЕНЬ!!! Я досі не можу зайти в приват 24 ,нихто не повідомляе мені ,як я можу закрити карту без приват 24 ,стан рахунку -НЕВІДОМИЙ