Логіка — не сильна сторона цього банку

Anastasiia K. 19 мая 2023, 18:50
Я користуюсь ПБ уже близько 5 років і донедавна була ним досить задоволена. Але нещодавно моє враження про нього змінилося не в кращу сторону. Історія така: кілька років тому, ще коли я була студенткою без практично ніякого доходу, банк вирішив без мого відома підвищити мені кредитний ліміт по карті «Універсальна» до 3000 грн. Звісно, на той момент кредитні кошти були мені непотрібні, тому я прибирала кредитний ліміт і на кілька років забула про цю ситуацію. Сьогодні я вже не студентка, стабільно отримую дохід на картку (більше того, я в Приваті маю відкритий ФОП і і там же сплачую податки), і вирішила що вже настав час будувати свою кредитну історію. Спробувала самостійно збільшити кредитний ліміт через приват24 — прилетіла відмова. Думаю, ну окей, зателефоную на гарячу лінію. Там мені хлопчина пояснив, що потрібно прийти в банк з закордонним паспортом або іншими документами. Так я і вчинила — дівчинка у відділенні дійсно намагалася допомогти мені, оновила всі мої дані, і дала кілька порад для того аби уникнути подібного в майбутньому. Врешті навіть після цих всіх маніпуляцій банк кредитний ліміт мені не збільшив.

В мене є логічне питання до ПБ — чому банк надає кредитний ліміт безробітньому студенту, якому на карту приходить 1000 грн щомісячно (і то в кращому випадку), але не хоче піднімати кредитний ліміт до 5000 грн людині, яка кожного місяця отримує 25000+ грн? Як взагалі працюють ваші алгоритми?
20 мая 2023, 8:53
Вітаємо.
Рішення про надання кредитного ліміту ми приймаємо аналізуючи дуже дуже багато чинників — наявність кредитів в інших установах, протерміновані платежі, нарахування зарплати, активне користування карткою та ще багато іншого. Ми дуже рекомендуємо вам активно користуватись карткою і надалі, тому що сума ліміту переглядається регулярно та ми обов´язково вам відправимо повідомлення якщо ліміт буде збільшено.

efess
efess
19 мая 2023, 23:39
Это страшная банковская тайна)))))
Anastasiia K.
Anastasiia K.
20 мая 2023, 11:55
Так одне діло, якщо б в мене до цього були взагалі якісь кредити 🤡 Я вже мовчу про протерміновані. Картою користуюсь регулярно. У банку зареєстрований мій рахунок ФОП, з якого що місяця на «Універсальну» прилітає певна сума коштів. В моєму закордонному паспорті є відомості про поїздки закордон за останній рік. Поясніть, будь ласка, що ще мені потрібно мати аби отримати той кредитний ліміт? Які ще чинники на це впливають?
natashaGra
natashaGra
21 мая 2023, 18:21
Там вообще логики никакой нет

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Логіка — не сильна сторона цього банку