Не рекомендую

Maryna941 17 мая 2023, 14:07
31 серпня 2023 року банкомат, який працює тільки на видачу купюр, надав мені пошкоджені купюри. Сума невелика, 1000 грн, але їх ще потрібно заробити. Після відвідування відділення банку, купюри банком було вилучено для проведення експертизи. Дуже довго чекала на відповідь, а сьогодні мені повідомили, що я не можу доказати, що пошкоджені банкноти я отримала саме з їх банку, тому мені їх не повернуть. Виникає питання, яким чином пошкоджені купюри потрапили до банкомату?! Можливо це нова схема роботи банку по обміну пошкоджених купюр за рахунок громадян?! Будьте уважні, банку не можна довіряти!!!
18 мая 2023, 10:50
Вітаємо. Бачимо, що описане вами питання було детально розглянуте відповідальними спеціалістами, за результатами котрого з вами було проведено зворотній зв'язок.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
17 мая 2023, 15:04
31 серпня 2023 року

как там в будущем? контрнаступ уже начался?
17 мая 2023, 15:15
У майбутньому не тільки контрнаступ, а і ПЕРЕМОГА!
17 мая 2023, 15:14
Помилка у році. Кошти зняла у серпні 2022, а відповідь у травні 2023. Дуже швидко!
18 мая 2023, 1:03
Ощадбанк поменял бы их сразу без экспертизы. Вероятнее всего как то в кассете банкомата оказались «херсонские» или «донецкие» купюры.
18 мая 2023, 1:07
Повреждённые купюры без проблем меняются на другие в ощадбанке. Я не знаю зачем приватбанк не послал в ощадбанк. Судя по срокам инцидента скорее всего кто-то из инкассаторов заменил в кассете банкомата купюры нормальные на повреждённые купюры «херсонские» или «донецкие» которые были выданы вам. Что это такое погуглите сами
22 мая 2023, 18:31
«кто-то из инкассаторов заменил в кассете банкомата купюры»

Инкассаторы получают опломбированные кассеты из банка для
установки в банкомат, такие же и обязаны возвращать…
Danilich
Danilich
18 мая 2023, 12:12
Круто, это могут в кассеты зарядить вместо купюр пачку нарезанной бумаги А4 и ничего не докажешь потом банку?
buffet2100
buffet2100
18 мая 2023, 13:02
Це реформа/покращення/вдосконалення/для вашого блага… Поставтеся з розумінням (на цьому місці мав би бути facepalm)
18 мая 2023, 13:47
«Дякую» Приватбанку за відповідь. Замість того, щоб знайти співробітника, яким вчинено шахрайські дії, зберегти довіру до банку, мені повідомляють, що моє звернення було детально розглянуто. Без коментарів…