Довіра до Приват втрачається.

Тетяна Ткачук 16 мая 2023, 19:57
Я раніше всім розповідала і радила Приватбанк. Кредитні кошти я не використовувала, але і тримала про всяк запас. Знала що нікому не можна передавати СVV код і термін дії картки. І на цьому була впевнена що це є 100 % захист. І от виявляється що 15.05.23 р о 7,41год. у мене було перекинуто 414 грн. кредитних коштів на якийсь іноземний сайт.. Так, як я в цей момент збиралася їхати в обласну лікарню на контроль (післяопераційний перелом), то не помітила повідомлення телефону. О 7,53 у мене переводяться 3 748 (як потім виявилося — на Onlyfans). і у 8,03 ще одна спроба, на яку було недостатньо коштів. О 15.22 цей американський сайт відхилив трансакцію 3748 грн. і кошти повернулись. Коли, я це помітила вже був вечір і я заблокувала всі картки, в кіберполіцію заявила, а гроші буду змушена віддати, тому, що знаю, що винних не знайдуть, і не повернуть. Але це є вина Приватбанку!. Ясно, що злита інформація по карточках. Питання вже риторичне. І цей недолік скидає рейтинг такого відомого і поважного банку.
16 мая 2023, 20:38
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація. Платіжну інформацію шахраї могли отримати з необережності, та й більш витонченими методами. Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
За зверненям до підтримки банку ви можете залишити запит на оскарження операції, відповідно до правил платіжної смистеми.
Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. Ось тут 👇 є декілька простих та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:

16 мая 2023, 21:41
Onlyfans. Пробуйте связаться с суппортом на английском кратко описав ситуацию https://onlyfans.com/contact https://onlyfans.com/legalinquiry Или support@onlyfans.com Если мошенники оплатили вашей картой шанс на возврат денег высок при быстром оформлении заявки. 3748 гривен это сумма в гривне за подписку. Ваша карта привязана к какому то аккаунту онлифанс.
16 мая 2023, 21:43
Я не сильно силен в украинском, но насколько я понял онлифанс вам деньги вернул автоматически. Пробуйте найти вручную где была оплата на 414 гривен и их контакты и вернуть эти деньги через суппорт если это возможно
17 мая 2023, 18:10
Дякую за поради. я не сильна в знаннях компютера і програм. Про олінфанс побачив мій син. Але я раніше ніколи не чула, не цікавилась і привязувалась в олінфанс.
Спасибо за советы. я не сильна в знаниях компьютера и программ. Об олинфансе увидел мой сын. Но я раньше никогда не слышала, не интересовалась и привязывалась к олинфансу. Я дам ему прочитать ваш ответ и принять решение. Олинфанс возвратил деньги без моей заявки. Я думаю,что уже поздно 414, но попробуем.

17 мая 2023, 22:53
Письмо уже написала и отправлено. сразу получила ответ, что решение по моему вопросу будет принято до 10 рабочих дней. Спасибо за подсказку.