Вкрали гроші з кредитної картки

wikki20 16 мая 2023, 0:52
14.05.2023 о 7:03 ранку в додаток ПриватБанку почали приходити повідомлення про списання коштів з моєї кредитної карти, яка була відкрита у ПриватБанку. Я відразу заблокувала карту у додатку та зателефонувала на 3700. По моїй картці відбулося 5 операцій на списання коштів на протязі 1,5 хвилини на загальну сумму 1600 USD. Співробітник банку повідомив мені, що кошти були списані американським сайтом і взяті в резерв за товари чи послуги, які чекають на підтвердження від замовника товару чи послуги. Після двох діб пекла спілкування з кол-центром зараз я розумію, що схема однакова… без будь-якого підтвердження операції списання грошових коштів (телефонний дзвінок, СМС повідомлення з кодом, повідомлення в додаток) тебе звинувачують в передачі даних картки іншим особам, або ще гірше ніби ти дебіл і оформив підписку не помітивши цього на американському сайті, стверджують, що банк зробить все можливе для повернення коштів, але це може тривати: 1. Одинадцять діб, якщо сайт не отримає підтвердження про отримання товару чи послугу замовником. 2. 45−120 днів, якщо гроші знімуться з резерву. Але гарантії про повернення авжеж не надають і на питання про нарахування відсотків та погашення суми основного боргу відповідальність з мене банк не зніме навіть на період проведення розслідування. Зате на сьогодні знаю, що ПРИВАТБАНК НАДАЄ ГАРАНТІЮ НА КРАДІЖКУ КОШТІВ з рахунків своїх клієнтів і не являється безпечним банком. По шаблону в мене прийняли 5 заявок на повернення коштів і заяву на шахрайство. Але мене ніхто не ошукав окрім банку, запевнивши мене, що він надійний. І ця справа не про шахрайство, а про КРАДІЖКУ. Я нікому не віддавала карту, не губила її, не надходило ніяких дзвінків з опитуванням даних по карті і платежів не відправляла. Тим паче, що фізично це зробити неможливо — 5 платежів за 1,5 хвилини. Поки я подавала заяву в поліцію, мені прийшло повідомлення в додаток ВІДМОВА. Статус картки — Не обслуговувати. Сума операції 100 USD. Дзвоню на гарячу лінію, питаю у оператора чи це знову спроба зняття. Вона мені відповідає, що це кошти мали повернутися, але картка заблокована, тому їх не зарахували. Питаю, чому мені заблокували карту на вхід, тим паче, що я уточнювала цей момент у попереднього оператора. На це запитання оператор мені відповісти не змогла, сказала, що самостійно я перевипуск заблокованої карти зробити не можу, тільки звернувшись у відділення (це була неділя) і заблокувала мій номер для звʼязку з кол-центром. Наступного дня у відділенні мені повідомили, що це була ще одна спроба зняття грошей, але вже іншим сайтом і карта на вхід коштів не заблокована.
Питання до Банку:
1. Чому мені не надійшов 3dSC для проведення транзакцій (не потрібно відповідати про безпечні та сумнівні сайти, це тут ні до чого, кошти з банку випускаєте ви і ваша система безпеки).
2. Чому при відкритті кримінального провадження мені банк навʼязує сплату відсотків, погашення основного боргу зрозуміло я буду оскаржувати в суді.
3. І чому ваші некомпетентні оператори несуть різну ахінею і при цьому не приходять повідомлення про оцінку за спілкування з клієнтом.
16 мая 2023, 10:05
Вітаємо.
Нам дуже прикро, що ви зіткнулись з такою ситуацією.
Якщо факт шахрайства буде підтверджено — Банк може переглянути відсотки, які нараховані на заборгованість.
Обов' язково перевіримо консультацію оператора, що була вам надана, та додатково з вами зв' яжемось.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима, в першу чергу, не повідомляючи третім особам персональні дані та не підтверджуючи платежі, котрі ви не здійснювали.
Ось тут 👇 є декілька простих та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:

16 мая 2023, 12:32
Это написано мной

22 апреля 2023, 23:32

Был клиентом банка 23 года, но ситуация с кражей средств клиентов пошла неуправляемым процессом, я не готов доверять свои кровные средства на картах и счетах банку который способствует воровству денег с карт и счетов. То что сами сотрудники торгуют данными из банка Службы Безопасности Примата не беспокоит зря плата платится поэтому нечего переживать, ведь не у тебя украли деньги. Поэтому чтобы не моргать глазами в очередное утро зайдя в приват 24 и обнаружив что там минус 150 тыс. гривен которые сняли в грязном гетто Мидлтаун (Коннектикут) я принял решение. Закрыть все карты и счета! Аминь Примат мне будет не хватать тебя, но это уже другая история!
16 мая 2023, 12:34
Во многих магазинах и сайтах не нужно подтверждение по 3dSC, хакерам нужно лишь ввесли номер, дату и свв код и Аллилуйя!
wikki20
wikki20
16 мая 2023, 12:37
У відділку поліції повідомили, що мій випадок не поодинокий і за минулий тиждень лише в нашому місті було зафіксовано декілька звернень по аналогічній справі, коли гроші списував один і той самий інтернет магазин. Тоді ще питання до банку, якщо вже такі випадки мали місце, чому на це не реагувала система безпеки банку?
16 мая 2023, 12:41
Девушка вы такая наивная ни полиция ни банк, ни кого не будет искать и разбираться, идите лучше в отделение банка и договаривайтесь чтобы на вашу сумму долга который начнет расти если пойдет просрочка по кредиту не насчитывали процент. Если украли ваши средства то это не нужно. Почитайте отзывы за пол года в ветке Примата вам будет понятно что это массово в Примате
16 мая 2023, 21:17
По поводу безопасности. Другой банк есть настройки — полный запрет на оплату в интернете и запрет оплаты без 3ds + работающий интернет лимит. У привата этого ничего нет вообще
16 мая 2023, 21:22
Самый быстрый способ вернуть деньги это найти магазин /сайт который списал деньги. Далее связаться на английском с их суппортом и пробовать вернуть деньги путем отмены покупки указав что украдены ваши данные карты. Но нужно действовать очень быстро пока товар не отправлен. Тогда за 11−20 дней вернут деньги. Но у большинства интернет магазинов в США нет толкового суппорта. Ещё куча магазинов в гетто