Самий ненадійний банк 2023

Сергій Лунін 13 мая 2023, 8:22
Вітання, Що можу розповісти по факту, банком не користуюся з 2021 як основним. З 2022 року це стало ПП ПриватБанк, а як ви знаєте в Приватне підприємство в наш час вкладати кошти або зберігати це просто твоя марна справа іх заробітку для невідомого ПП шахрая …
А тепер до суті заблокували картки без будь яких попереджень від банку і навіть Виконавчої служби, так знаю зараз боти ПП ПриватБанк налетять і будуть верещати все горло що потрібно платити по рахунка, то тримайте відповідь боргів по рахунках немає.
По друге якщо рішення виконавчої служби воно повинно було по перше сповістити, а головне викликати до суду, але про що це я які наразі суди))).
Ось так людей без будь якого інформування залишає ця лавочка без коштів на існування. Ось цікаво на дану карту приходить Пенсія, що можна сказати піду під магазин просити милостиню на шмат хліба, а що робити.
Ви скажете зателефонувати в службу підтримки, так відповім легше в Пентагон до телефонуватися до оператора чим В Приватне підприємство ПриватБанк…
А виводи зробить читач сам з мого допису.
Я вже зробив рахунки будуть переведення до інших Поважних Фінансових закладів які дбають про клієнтів і закон.
Банк не рекомендую так як можете залишитися без коштів на існування.
13 мая 2023, 9:50
Вітаємо.
Згідно нового закону від 06.05.23, якщо на карти накладено арешт, ви маєте змогу протягом одного календарного місяця здійснювати видаткові операції з певного рахунку на суму в межах двох розмірів мін. заробітної плати, а також сплачувати податки, збори. Для цього вам необхідно звернутись до органу, який наклав арешт, і написати заяву для визначення такого рахунку.
Також ви можете вже відкрити нову Digital-картку. Нова картка не буде заарештована, тобто ви зможете її поповнити та проводити видаткові операції.

13 мая 2023, 10:17
Мирного неба над головою вам і вашій родині… Я вам відписав в особистому повідомленні… Так я вас розумію, але є одне але ви не діліть клієнтів на VIP, другий сорт, і третій… А робіть дану процедуру згідно банківського кодексу і закону… Але то таке розумію що цього не буде…
13 мая 2023, 16:52
Вітаю. В мене теж та сама ситуація. але в мене було виконавче провадження, рішенням суду виконавчий напис визнали таким що не підлягає виконанню ще 02 лютого, а 02 березня рішення набуло законної сили і тепер вже я стягую кошти з кредитора у відповідь. Але я не про т. е.
Виходить, що в приваті та постанова або десь валялася всі ці місяці, або тільки-но надійшла від приватного виконавця, що я в принципі виключаю, бо рішенню суду вже 2 місяці. Тож все стає очевидно.
Коли Приват збанкрутує, я вип’ю келих вина. Мирного неба над головою нам всім.
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
14 мая 2023, 5:05
Из своего опыта этот банк НЕ ВЫПОЛНЯЛ решение Суда ДЕВЯТЬ месяцев!!! И выполнил, только после обращения в полицию и жалобы в НБУ.
Можно предположить, что если гражданин не начинает «движение» — банк сам нечего делать не собирается.
21 мая 2023, 15:29
Розумію. Вигідніше не мати нічого спільного з приватом. Основна претензія — це постійне шахрайство і крадіжки. Але нажаль, якщо отримуєш зарплату туди, то здихатися ніяк не виходить. Доводиться перекидати гроші на картки нормальних банків або знімати.
Lolik1837
Lolik1837
13 мая 2023, 19:27
Так банк просто ОБЯЗАН заблокировать счета если пришло уведомление с исполнительной службы .
Автору не сюда надо жалобы писать, а в исполнительные службы.

«Виходить, що в приваті та постанова або десь валялася всі ці місяці, або тільки-но надійшла від приватного виконавця, що я в принципі виключаю, бо рішенню суду вже 2 місяці»

А вы вообще читаете других и слышите или вы, как глухарь на току, никого не слышите и не видите ?
Почитайте — с 5 мая 2023 года , то есть буквально неделю назад вышел закон по которому банки ОБЯЗАЛИ блокировать счета клиентов на которые исполнительная служба наложила арест.

Так, что нигде ваша «постанова» 2 месяца не валялась где-то . Просто не было закона на тот момент арестовывать ваши счета. Теперь этот закон появился и банки обязаны реагировать
15 мая 2023, 8:25
Ви уважно читали відгук??? Я бачу що ні … Провадження і суду не було, і так само немає зареєстровано у виконавчій службі… Перевірено на сайті… Але ви навряд вмієте читати до кінця…
oksana20051979
oksana20051979
16 мая 2023, 15:35
У них видать что-то по пенсиям происходит…но с 06.05.2023 з-н вышел (скорее всего корректировка пункта), но в связи с военным положением запрещено исполнит службой списание средств пенсий и стипендий…
21 мая 2023, 15:25
Та ні, я добре розумію все, і маю гарного адвоката =)
«ОБЯЗАЛИ блокировать счета клиентов на которые исполнительная служба наложила арест» — так, але в мене не було арешту, бо виконавче провадження було зупинено рішенням суду. а другим рішенням суду виконавчий напис нотаріуса визнано таким що не підлягає виконанню.