Приват банк вкрав гроші

Максим Варнаков 1 мая 2023, 19:18
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Ладожская, 4
Доброго вечора! Я 29.04.23 зробила покупку в Епіцентрі одним чеком на суму1202,83 і другим чеком на суму 538,38. Одразу гроші не списались з карти, а вже аж наступного дня, тобто 30.04.23.
А сьогодні 01.05.23 в мене ще 2 рази списується сума 1202,83 і один раз сума 538,38.🤬🤬🤬
Як це зрозуміти? Приват просто вкрав в мене 2944,04.
Я хочу щоб мою проблему вирішили і повернули мені кошти!!! Я просто вимагаю це! В країні йде війна, і так тяжко, а ще й чесно зароблені гроші крадуть. Якщо моє питання не вирішиться, я буду звертатись вище! Я дойду до офісу президента, якщо потрібно буде!
Чекаю на зворотній звʼязок.
2 мая 2023, 10:10
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності. Наразі спостерігається некоректне відображення доступного балансу у виписці Приват24 для фізичних осіб за картками у деяких клієнтів у зв'язку із задвоєнням деяких деяких операцій проведених 29.04.2023. Спеціалісти вже працюють над вирішенням даного питання. Також радимо звернутись в наш чат підтримки на офіційному сайті Банку privatbank.ua для подання відповідної заявки на повернення коштів. Дякуємо за розуміння.

zig4free
zig4free
1 мая 2023, 19:27
С математикой у автара проблема, раз уж автор скупился на сумму 1202.83 + 538,38 а списали уж 2 раза по 1202.83 и 538,38 ну уж для начало следовало бы задавать вопрос о проблемной сумме в 1202.83грн.
SergeyNina
SergeyNina
1 мая 2023, 21:17
Сбой процессинга. Нужно обратиться в суппорт Епицентра кроме суппорта банка. Обычно такое решают за сутки — трое.
Руслан Новиков
Руслан Новиков
1 мая 2023, 22:28
Я дойду до офісу президента, якщо потрібно буде!

как дойдете скажи там что меня то же на 4800гр обокрали
Kristina24