Шахрайство від Приватбанка

alex180572 1 мая 2023, 13:13
НІКОЛИ НЕ ВІДКРИВАЙТЕ ЕКВАЙРИНГ у приватбанку!
Я відкрив свое невелике підприємство, та стало питання про відриття еквайрингу, звісно я пійшов у Приватбанк, тому що я клієнт цього недобанку вже 15 років. Встановив термінал, почав працювати, та на наступний день не отримав виплату. Почав писати у підтримку, вони кажуть чекайте 180 днів. Це що таке взагалі??? Я не отримав навіть першої виплати, це шахрайство!!! Приват банк навіть не надіслав ні копійочки з першого дня роботи!!! На пошті, яку мені надали, щоб скинути чекі, ніхто не відповідає, повніша тиша!!! Ви шахраї вкрали моі гроші!!! Пішов до відділеня там мені теж нічого не відповіли!!!
Звісно я вже відкрив еквайринг в іншому банку, а Приватбанк не вертає гроші зовсім, просто вкрали іх та не соромляться цього!!!
2 мая 2023, 9:44
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Банк має право затримати оплату будь-якої транзакції понад строк відшкодування, але не більше ніж на 180 днів, з метою перевірки достовірності платіжного засобу, по якій проведена транзакція і дотримання клієнтом умов цього договору, письмово повідомивши про це клієнта протягом 3-х робочих для Банку днів. Перевірка здійснюється шляхом запиту копій документів товарно-касового обліку, копій чеків терміналу (якщо вони в наявності), пояснень співробітників клієнта з приводу обставин здійснення транзакції тощо. В разі, якщо по запиту Банку-еквайєра Банк-емітент підтверджує достовірність транзакції по платіжному засобу, тимчасово затримана сума повертається клієнтові. За результатами перевірки Банк додатково зв'яжеться з клієнтом. Також окремо варто позначити, що для подальшої співпраці рекомендуємо оновити адресу реєстрації вашого підприємства.

Lolik1837
Lolik1837
1 мая 2023, 13:41
Не так давно точно такой отзыв уже писали только , вроде , под другим логином. Зачем вы дублируете одно и тоже под разными логинами? Или вы думаете, что если 2 раза один и тот же отзыв напишите, то ваша проблема в два раза быстрее решится ?
2 мая 2023, 9:05
Ви помиляєтесь, я не писав жодного відгука. Зараз почитавши нижче, розумію, що я не один постраждав від цих шахраїв
Руслан Новиков
Руслан Новиков
1 мая 2023, 18:46
чекайте 180 днів. Це що таке взагалі???
через 180 дней эта шарага схлопнется. даже еще быстрее
ЗАКРЫВАЙТЕ СЧЕТА И ВЫВОДИТЕ ДЕНЬГИ!!!
2 мая 2023, 9:06
Вони відмовляються у закритті рахунку і поверненню коштів, я не знаю що мені робити
2 мая 2023, 10:27
Да я не збираюсь працювати з вами більше, шахраї! Поверніть мої гроші!