Не можу змітини номер за кордоном вже 2 тижні.

Zakharekt 25 апреля 2023, 15:50
Отделение по адресу: Сумы, пр-т Михаила Лушпы, 22/1
Я намагаюся через чат підтримки змінити фінансовий номер, але не можу бо мені кожного разу говорять що данні не сходяться, я звідкі знаю які там мають бути данні, я ввожу те що там від мене просять, а вони не сходяться. Юніор карту реєстрував не я, я не знаю що там за данні введені, а зараз мені говорять що тепер 18 років і я маю сам їхати у відділення банку. Я за кордоном і не можу вільно в'їхати і виїхати. Карту реєстрували в неіснуючому зараз відділені у місті Суми, данні які від мене хоче служба підтримки я ввожу корректно, бо коли мені кажуть що данні невірні коли просять ввести ПІБ мами, це просто смішно. Я не знаю що було введено моєю бабусею при реєстрації, а вона не пам’ятая, і я вже 2 тижні перебираю комбінації щоб вашому банку сподобалася відповідь…
25 апреля 2023, 18:14
Вітаємо.
Нам дуже прикро, що ви зіткнулись з такою ситуацією. За результатом перевірки порушень з боку операторів не виявлено. Для проходження веріфікації необхідно зазначити вірні дані.

zig4free
zig4free
25 апреля 2023, 16:05
Все правильно делают.
Danilich
Danilich
27 апреля 2023, 10:23
Есть строгий регламент смены финансового номера, если его не соблюдать начнется массовое воровство денег клиентов. Поскольку у вас в анкеты вписаны не те данные надо являться и актуализировать данные. Заодно и родине поможете очистить землю от погани, а то щас много загорает на пляжах испаний и турций, совершают походы в альпы, и хотят чтоб за них тут решали их проблемы удаленно

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не можу змітини номер за кордоном вже 2 тижні.