Гроші термінал забрав, та карту не поповнив

HuzheNekuda 21 апреля 2023, 17:56
Вирішив я поповнити карту на 3 000 грн. Зайшов у відділення Приватбанку, скористався терміналом, засунув гроші, а в результаті «поповнення неуспішне». Оператор каже, що тепер я маю ПРИЙТИ до відділку та ОФОРМИТИ КАРТУ і лише тоді я зможу подати заявку на повернення коштів! Сьогодні п’ятниця, тобто я маю жити без грошей до понеділка. А в понеділок, робочий день, я мою просити відгул за свій рахунок аби піти в банк і повернути мої кошти, які пішли в нікуди з вини банку! Ось такий банк, навіть без книги скарг та пропозицій.
21 апреля 2023, 18:27
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності, пов'язані з роботою терміналу самообслуговування. У описаній вами ситуації повернення коштів виконується на картку ПриватБанку для того, щоб Банк міг бути впевненим, що гроші повернуться саме тому, хто вносив їх у пристрій під час проведення операції. Відкриття картки не займає багато часу і є безкоштовним. Так само і закриття рахунку, якщо ви не матимете бажання ним користуватись в подальшому, дуже просто виконати самостійно у особистому кабінеті Приват24.

HuzheNekuda
HuzheNekuda
21 апреля 2023, 18:49
А як щодо повернення на номер телефону? Зробіть так, адже у вас є номер який вказувався під час поповнення. Оформлення картки займає не багато часу? Серйозно? А небагато з чергою чи без? мене без черги пропустять?))))) У будь якому разі це не змінює той факт, що з вини вашого банку я маю проходити усі ці незручності. 1) у вас є номер телефону, поверніть гроші на нього Або 2) цей номер також зареєстрований в Приват24 до якого прив’язана картка іншого банку. Поверніть гроші на неї.
Руслан Новиков
Руслан Новиков
24 апреля 2023, 1:42
Меня по той же схеме ограбили на 4800гр
ни чего естественно не вернули

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Гроші термінал забрав, та карту не поповнив