1000 грн банк залишив собі

MaxTirpiz 17 апреля 2023, 8:45
Поповнював через термінал Привату картку іншого банку по номеру. Під час поповнення — помилка, ваша операція не може бути виконана. 1000 грн термінал звістно не повернув і чек не надав. Через півгодини дзвонить робот з номеру 056: чи успішною була операція? Ні не успішною. Далі дзвонить оператор (живий): я вас розумію, неприємна ситуація, бла бла бла. Питаю: як мені повернути мої гроші? Відповідь: йдіть до відділення, пишіть заяву, відкривайте карту, на карту вам повернуть гроші. Дякую, дуже дякую, але я карту у Приваті не збираюсь відкривати, є давній негативний досвід по Привату (знаю їхні фокуси з картами, відкрити просто а закрити — не дуже, бо миттєво виникне якась давня неіснуюча комісія, яку Приват вимагатиме заплатити). Іншіх альтернативних варіантів повернути СВОЇ кошти, які вкрав Приват НЕ ІСНУЄ. «Вибачте, нічим не можемо допомогти, відкривайте карту Привату». Дякую. веселих свят, пі…пі…пі…3,14.(ненормативна лексика…)
17 апреля 2023, 10:12
Перепрошуємо за незручності пов'язані з роботою терміналу. Повернення коштів в такій ситуації здійснюється саме на картку ПриватБанку для того, щоб ми могли впевнитись, що гроші повернуться саме тому, хто вносив їх в термінал. Відкриття картки не займає багато часу і є безкоштовним. Закриття картки, якщо ви не захочете нею користуватись в подальшому, можливе в пару кліків черех особистий кабінет Приват24.

17 апреля 2023, 12:31

MaxTirpiz

Такой большой мальчик, а не знает,
что через терминалы Приватбанка
можно пополнять только БПК Приватбанка.
Fantomas2020
Fantomas2020
17 апреля 2023, 14:18
Можно оформить карту для выплат, получить 1000 грн., снять наличку без комиссии и о карте забыть (если в будущем не пригодится). Никаких комиссий и кредитов на ней не будет. Это дебетовая карта.
Danilich
Danilich
18 апреля 2023, 9:42
Если не хочешь открывать карту привата, получить на нее потерянные деньги, а потом закрыть после снятия, то придется стерпеть и оставить 1к в качестве поощрения привату
18 апреля 2023, 18:02
Как вариант, можно пару лет судиться
с Приватом из-за тысячи гривен
с неизвестным исходом…
Jokets
Jokets
19 апреля 2023, 17:03
Исходи известен более чем) проблемы с головой у автора никак не касаются этой ситуации