Виплата пенсії не повному обсязі

Олена Бойченко 13 апреля 2023, 19:25
Добрий день, я хочу залишити відгук від імені свого знайомого, який знаходиться на непідконтрольній Україні території, тобто в окупації. Сталося так, що ця людина, яка отримувала пенсію через ПриватБанк з 2018 року, з березня 2023 р. стала її отримувати не в повному обсязі. На своє звернення до працівників Приватбанку (в режимі онлайн) отримала відповідь, що гроші знімаються згідно договору поруки за іншого кредитора. Але мій знайомий ніякого договору не підписував та відповідного рішення суду по цій справі не було У мене просто не вкладається в голові, як можна ошукувати людей, які знаходяться у такій біді — під тиском війни та без захисту держави. Сподіваюсь на ваше розуміння та вирішення даної проблеми на користь громадянина України та вашого клієнта банку.
13 апреля 2023, 20:13
Добрий вечір!
Зважаючи на те, що мова йде про картку іншого клієнта, із зрозумілих причин ми не маємо змоги надати інформацію персонального характеру у даному відгуці за зверненням третіх осіб. В підтримці наші колеги можуть ідентифікувати власника картки при його зверненні, щоб надати йому консультацію. Будемо вдячні за зворотній зв'язок в приватних повідомленнях.

Jokets
Jokets
13 апреля 2023, 21:09
Автор напевно свічку тримав, тож знає все)
13 апреля 2023, 21:53
Ви мабуть не знаєте що таке окупація, вам весело? Ну що ж я рада за вас, а ось у людей в окупації безліч різних проблем і коли я чимось зможу допомогти їм, то я обов’язково скористаюсь такою можливістю, а вже потім повеселюся, так як ви)))
22 апреля 2023, 8:48
Саме мій знайомий (третя особа) і звернувся до банку з цією проблемою, але відповідь банку була:«повинно бути рішення суду про фіктивність договору поруки», але як людині звернутися до суду, коли вона знаходиться в окупації і єдиний дохід, що в неї та є це — пенсія. Дуже не гуманно забирати гроші в той час коли людина немає права на захист!!! Потрібно призупинити списання коштів хоча б на час війни і дати людині змогу захистити свої права .