Відібрали оплату частинами

btok 11 апреля 2023, 22:33
Приватбанк вже вдруге від початку широкомаштабної війни відключив мені сервіс оплати частинами, після вторгнення це ще зрозуміло, потім включили ненадовго, другий раз відключили без якихось попереджень. На звернення ніяких реакцій, з тумбочкою переписуєшся, спочатку щось писали про аналіз факторів і т.д. потім замовкли, пробував дозвонитися, розмова з автоматом. Ліміт на кредитній картці більш ніж достатній. Жодних проблемних кредитів чи заборгованостей у мене не було, депозит в наявності.
Поверніть мені оплату частинами, або поясніть в чому проблема і я буду звертатися до іншого банку.
12 апреля 2023, 9:09
Доброго ранку!
Справа у тому, що ліміт по оплаті частинами переглядається системою автоматично та регулярно. Банк бере до уваги велику кількість факторів при розрахунку можливості надання ліміту, кожен з яких має свою вагу та впливає на кінцеве рішення, тому виділяти лише один з них не буде коректним. Ліміт за сервісом Оплата частинами може відрізнятись від кредитного ліміту на картці. Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію щодо звернення в підтримку.

12 апреля 2023, 5:26
" другий раз відключили без якихось попереджень. «

Так, а банк и НЕ обязан вас предупреждать
12 апреля 2023, 11:41
Можливо я не вірно виразився. Мається на увазі без зрозумілих на те причин
Jokets
Jokets
12 апреля 2023, 14:05
Ну у банка есть причины и эти причины он не обвязан сообщать
12 апреля 2023, 17:50
Приємно, що Ви топите за приватбанк, але Ваші відповіді не інформативні
12 апреля 2023, 18:52
«Приємно, що Ви топите за приватбанк, але Ваші відповіді не інформативні»

А что информативного в вашем бреде о том как банк «не предупредил заранее» и «почему то не дает оплату частями» ?
А ВЫ ДОГОВОР С БАНКОМ ВООБЩЕ ЧИТАЛИ ?
Ведь если, вы открываете счет в Привате, вы соглашаетесь на его условия . А у банка четко сказано, что банк решает какой вам давать лимит, давать ли вам «оплату частями». И НИГДЕ не указано, что банк берет на себя обязательства советоваться с вами и предупреждать о причинах своих действий в отношении кредитных лимитов, в том числе и «оплате частями» .

И БОЛЕЕ ТОГО- банк в одностороннем порядке может решить и вовсе прекратить с вами сотрудничество . Это его право по договору

Дорогой автор — вот как раз ваш отзыв крайне бестолковый . Уже достали такие типы как вы, которым лень заглянуть в договор , но проще тут возмущаться как «я такой хороший такой положительный , со времен Куликовской битвы сотрудничаю с банком, а мне не дают оплаты частями»

ЧИТАЙТЕ ДОГОВОРЫ с банком и будет вам «информативно» . И меньше бестолковых отзывов писать будете
13 апреля 2023, 13:00
Шановний опоненте, якщо Ви так добре знаєтеся на цій справі і є співробітником приватбанку то краще дайте пораду банку як покращити обслуговування клієнтів і ще й при цьому заробити, а не писати про те що Вас дістали, якщо дістали не читайте. Чи можливо це Ви і пишете ці заздалегідь заготовані відповіді штампи типу то не ми то система, а вже під ніком Lolik викладаєте свій злобний москворотський спіч про куликівську битву, яка до речі достеменно не відомо чи була чи ні, користуйтесь підтвердженими історичними подіями. І да, я дійсно позитивний😀
13 апреля 2023, 18:07
То есть много воды и «бла бла» , но по сути дела у вас ничего?
Вам внятно объяснили , что это право банка давать или не давать кредитный лимит или «оплату частями» . И это все в рамках договора.

Но вы все щечки дуете))) Таких как вы, рассказывающих «уйду в другой банк» через одного на сайте. Потом приходят «в другой банк» — а там та же история . И ноют по новой , что они уйду в другой «другой» банк)
15 апреля 2023, 13:22
Нешановний троль на зарплаті приватбанка, продовжуйте заробляти ті копійки за свої злорадні пости, мені плювати. Я куплю те що мені необхідно і без ваших кредитів.