Окупація та турбота про людей

southern12 11 апреля 2023, 19:59
Доброго дня.
В мене завдяки приватбанку з«явилась проблемка, там де її взагалі не повинно бути.
Справа в тому, що я живу в окупації, а приватбанк це банк, де в мене єдина банківська картка. Є один сайт, з которого мені потрібно вивести свої гроші, а термін доки я це зможу це зробити — травень 2023 року. Потім — гроші просто згорять. Я весь рік там їх тримав, очікуючи контрнаступ, але термін мого рахунку скоро закінчиться, тому чекати більше не можу
Суть в тому, що цей сайт це зарубіжна букмекерська контора.
Приватбанк вперто не хоче йти на зустріч. Вони відмовляються провести це зарахування, бо платіж пов»язаний зі ставками. Але, друзі, в мене немає картки в іншому банку, і я не можу ніде її взяти, бо живу в окупації, де не працює український мобільний зв«язок! Я в заручниках ситуації
СПИШІТЬ З ЦЬОГО ЗАРАХУВАННЯ ПОДАТОК 19,5! Спишіть податок, але проведіть цей платіж.
Інакше мої гроші просто згорять.
В мене немає слів. Рік над нами знущаються окупаційні війська, ви вирішили також долучитись до них? Вирішили пограбувати людину в окупації? У вас розпорядження не приймати зарахування з сайтів на гральну тематику? А як бути людям в окупації, для яких картка приватбанка це єдина картка, яка працює?
З любого правила можна зробити вийняток.
Як я уже написав, вирахуйте з мене податок 19,5 %, але дозвольте отримати свої гроші
12 апреля 2023, 9:24
Доброго ранку!
В своїй діяльності банк керується чинним законодавством та нормами НБУ. При всьому бажанні піти на зустріч клієнту банк не може ігнорувати чи обходити законодавство. Виграші та ставки вважаються легальними за умови, якщо казино чи букмекерський пункт підключено до спеціяльної державної системи моніторингу ставок. Закордонні відправники не легалізовані в Україні, тому, на жаль, ми не маємо змоги зарахувати подібний платіж.

OkeyDoki
OkeyDoki
11 апреля 2023, 20:44
Исключений нет и не будет пока не восстановят все поблокированные МСС коды через которые загоняли деньги на счет…

У тебя была возможность до 04 месяца вывести деньги.

Можешь открыть отдаленно у моно и туда вывести бабки, а потом их уже на приват скинуть…
11 апреля 2023, 20:53
В оккупации больше нельзя зарегистрировать монобанк. Они не принимают номер +7 . Поэтому все, что у меня есть это приватбанк. Ни один другой банк зарегистрировать не смогу тут, а времени осталось месяц
12 апреля 2023, 10:42
Тобто законодавство зацікавлене в тому , щоб гроші просто залишились десь закордоном , а не прийшли до українців? Не бачу ніякої логіки підключені закордонні сайти до моніторингу чи ні. Податкова ставка на виграші 19,5% , зарахуйте платіж , заморозьте з тієї суми 19,5% , ось це і буде по законодавству . Яка взагалі різниця звідки йдуть гроші , якщо з них будуть сплачені податки та йдуть вони в Україну?
Jokets
Jokets
12 апреля 2023, 14:07
Какие вопросы к банку если запрет на уровне нбу?
SergeyNina
SergeyNina
12 апреля 2023, 21:00
Банк не может решить данный вопрос. Это не его компетенция. Блокировка не банка, а на уровне регулятора. Жалуйтесь в нбу. Если есть вывод денег на карту «мир» заводите карту любого русского банка платёжной системы «мир» и выводите туда деньги. Но наверное такой возможности нет