Відновлення пін-коду карти та досупа в інтернет банкіг за кордоном

dazycase 11 апреля 2023, 1:20
Добрий день нещодавно з моєї карти списали гроші за послугу яку мені не давали я намагався вирішити це питання з підтримкою і в 1 день коли заходжу до мобільного банкінгу мені просто обмежили доступ і потрібно було увійти знову. Я знаходжусь за кордоном і коли намагався увійти просила вписати номер карти але я його не пам’ятаю. Тепер я не можу відновити пін-код від карти так як я не можу зв’язатись з агентом через чат і так само я не можу зателефонувати в Приватбанк так як знаходжусь за кордоном і немаю можливості це зробити. Це відбувається вже не в 1-й раз і минулий раз мені довелось повертатись в Україну і особисто вирішувати питання буквально за 5 хвилин тому що мій обліковий запис був заблокований просто так. Зараз така ж сама ситуація але зараз я не можу повернутись на 5 хвилин в Україну щоб вирішити питання чому мій обліковий запис знову заблокували. Тому я хотчу дізнатись як я можу це вирішити. Обов’язково виправлю коментар в позитивну сторону якщо владнаю цю ситуацію.
11 апреля 2023, 8:42
Вітаємо.
Наша підтримка 24/7 без перерви та вихідних. Як в чаті на сайті банку, так і за телефоном для дзвінків з-за кордону +38-073-716-11-31. Уточніть, будь ласка, які саме труднощі виникли при зверненні?

Jokets
Jokets
11 апреля 2023, 6:44
А у автора одна лишь карта?
dazycase
dazycase
11 апреля 2023, 13:15

добрий день, підкажіть будь ласка як я можу звернутись через чат до підтримки, а не тільки до бота, так як коло я вводжу свій номер телефона мені пише що такого аккаунту немає і це відбувається коли ви блокуєте аккаунт, в минулий раз було так само і виходить що неможливо відновити карту. як я сказав в мене немає можливості зателефонувати по міжнародному дзвінку так як не маю закордонної сім карти, і грошей на цей дзвінок я витрачу більше ніж на моєму балансі. тож які варіанти є звʼязатись з службою підтримки окрім міжнародного дзвінку? як я написав вище звʼязатись з агентом якщо не увійшов в аккаунт немає можливості, бо коли я вводжу свій номер телефону мені пише зацідять на сайт та перевірте статус аккаунту, хоча я і так це роблю через сайт і мені кидає посилання та ту ж сторінку. тож виходить що в чаті неможна ніяк звʼязатись з підтримкою якщо аккаунт заблокований бо там просто немає функції розмови з агентом якщо ти не увійшов в аккаунт

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Відновлення пін-коду карти та досупа в інтернет банкіг за кордоном