Знову на ті ж самі граблі.

OleksandrG 5 апреля 2023, 21:24
Доброго вечора, шановне панство! Зтикнувся з сиітуацією яка раніше була описана добродієм Yaroslav3328 на цьому сайті. 04.03.2023 року близько 14:10 при поповненні своєї долларової картки з терміналу приватбанку після внесення 100дол купюри на екрані висвітився надпис«Термінал тимчасово не приймає готівку, ви можете провести операцію і оплатити її карткою»-гроші на рахунку не з«явились. Припустивши що стався збій терміналу, або заїдання купюри в купюроприймачу сфотографував екран терміналу і його номер, та відразу зателефонував до служби підтримки приватбанку та пояснивши ситуацію оформив заявку на повернення. Мене запевнили що після інкасації все перерахують і зарахують суму на картку. Організувати цілодобову почесну варту біля терміналу до появи служби інкасації немав фізичної можливості, про шо зараз можливо десь глибоко в душі і жалкую. Ну, а далі події розгортались по цікавому сценарію, я отримав повідомленя: факту збою не виявлено, при інкасації вашої купюри небуло, в поверненні відмовлено, друга заява скінчилася так само.На мій запит, а ви купюроприймач перевіряли, може там застрягла та злощасна сотка, а по камерам дивились?, відповідь була-купюри немає і крапка. Моя ситуація судячи з відгуків на сайті мінфіну непоодинока і носить ознаки системнго характеру. Складається враження що банк користується якимись терміналами Шредінгера в яких купюри мов би і є, а мов би їх і немає одночасно. Вони періодично зникають у небуття по дорозі від купюроприймача до накопичувача, або термінал перетворює їх на іншу невідому субстанцію яка не підлягає обчисленню. Є, звісно, ще одне припущення, що купюра загубилась десь по дорозі від терміналу до банку, але я схильний вірити, що в службі інкасації банка працюють цілком віддані своїй справі і професійні люди.
7 апреля 2023, 15:51
Вітаємо.
За вашою заявкою ми отримали підтвердження збою. Приносимо свої вибачення за незручності та поспішаємо повернути кошти.

SergeyNina
SergeyNina
6 апреля 2023, 14:55
Купюроприёмник не проверяют обычно инкассаторы. Если он неисправен снимают целиком и в сервисный центр отправляют.
Danilich
Danilich
6 апреля 2023, 17:08
То есть все что зажевал механизм уходит на чаевые СЦ? Если бы банк не досчитался своих денег по вине СЦ то с ним бы наверное другой был бы разговор, а клиента можно послать, то что он ничего не докажет, ему остается только запенить строительной пеной купюроприемник в следующий раз, чтоб ремонт дороже вышел украденной купюры