Як інкасація Приватбанку привласнює кошти які застряли в терміналі

Yaroslav33 28 марта 2023, 20:21
Отделение по адресу: Полтава, ул. Небесной сотни, 61
20.03 о в період з 14:00 до 14:15 я звернувся у відділення Приватбанку що знаходиться за адресою м. Полтава, вул. Небесної Сотні 61 для поповнення своєї валютної карти в терміналі самообслуговування. Після того як я вніс 100$ термінал видав повідомлення що «термінал тимчасово не приймає готівку». Я відразу подав заявку через кол центр, і сфотографував цей термінал. Працівник приватну, запевнила, що гроші зарахують на рахунок. Через 2 дні мені прийшла відмова в зарахуванні, так як в кейсі не виявлено зайвої купюри, як мені пояснили на підтримці. 22.03.2023 я звернувся знову у службу підтримки і подав нову заявку, так як поповнення відбувалося в терміналі, камери відеоспостереження все це повинні були зафіксувати, і виходячи з законів логіки якщо купюра застряла в приймальнику і не дойшла до лотка значить її при інкасації повинні були ізять, а так як мені її не повернули значить інкасація її, а саме 100$ привласнила, тобто украла. При зверненні на підтримку, а саме спілкувався зі мною Дмитро, скаргу на інкасаторів він не зафіксував, наче він і сам з ними в зговорі, або їх покриває своїх колег, він зафіксував лише повторну заявку на повернення 100$. Сьогодні 28.03.2023 знову подав заявку, і просив зафіксувати 2 скарги, і на Дмитра, і на інкасацію. І взагалі така ситуація зі мною невперше, роки 2 назад була аналогічна, але я тоді не міг припустити що таке може бути, приват просто не повернув 100$ і це на тому закінчилось. В поліцію я не звертався. Але 2 раз крадіям дарувати 100$ я не буду. Хочу справедливого покарання, невже в державному банкі так підбирають персонал!
29 марта 2023, 16:46
Вітаємо.
За вашою заявкою ми отримали підтвердження збою. Приносимо свої вибачення за незручності та поспішаємо повернути кошти.

28 марта 2023, 23:45
Меня прихват ограбил по такой же схеме на 4800гр
29 марта 2023, 1:43
Если купюра не дошла до кассеты с деньгами то она застряла в механизме. Или механизм её должен «выплюнуть» назад или весь механизм снимается и отправляется в сервис целиком с вашей купюрой. Если купюроприёмник выбросил ваши 100 долларов назад то их кто-то украл, это мог быть кто угодно и доказать будет очень трудно. Если ваши 100 долларов остались в неисправном купюроприёмнике который был снят и заменён на другой то вся надежда что их вернут с сервисного центра (шансы практически нулевые)
29 марта 2023, 1:49
Инкассация меняет полные кассеты с деньгами на пустые и все. Инкассация часто и не знает о инциденте с терминалом вообще. Инкассация не чинит терминалы. У вас два варианта либо 100 долларов вышли обратно с купюроприёмника и кто-то их украл или они застряли в механике и её сняли и отправили в сервис на разборку и ремонт. Во втором варианте есть шанс что при разборке вытащат купюру и вернут её вам
29 марта 2023, 14:58
Есть еще третий вариант, уничтожать имущество прихватбанка
с жульем допустим, нужно бороться!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Як інкасація Приватбанку привласнює кошти які застряли в терміналі