Логіки немає

mimopro 28 марта 2023, 15:38
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 30
Якесь божевілля. Перед від'їздом для батьків зробив додаткові картки котрі прив’язані до МОГО рахунку. Також зробив довіреність.
Коли мати звернулась замінити картку, довіреність не прийняли, бо не тими словами (не має чіткого переліку як бажає юр відділ Привату) написано і те що вказано чорним по білому «будь які дії и будь що без винятку» не влаштовує.
Вирішив не бодатися и пійти на зустріч, зробив запит де попросив надати чітку відповідь що зробити щоб моя мати могла перевипускати картки. Отримав письмову відповідь на звернення № 15751477 р. (№ 907989-ВБ від 15−02−2023). Зробив доручення в іспаніі, апостіль, переклад в Україні. Вчьора мама замінила нарешті одну додаткову картку котру я випускав для неї. Нагадаю додаткова картка котра прив'їза до мого рахунку. Сьогдні мама пішла у відділеня замінити картку котра на батька — відмова у грубій формі, слухати мої аудіповідомлення відмовились, сказали їй не ЗАЙНІМАТИ ЇХ ТА ЧАС ІНШИХ КЛІЄНТІВ. Дзвоню на 3700, говорять, так бачимо довіреність пройшла перевірку все добре. Потім уточнюю за картку котору для батька випускав й починають расказувать що ще й на нього потрібна довіреність. На мої логічні запитання відповіді нема, тіль «може в вас є ще питання?». А питання наступне: Я зробив на мати доручення в Україні, перший раз відмовили бо не такі слова не той порядок. Потім зробив не просто як просили, а ще доповнив окрему що може випускати перевипускати будь які картки до будь яких рахунків і у тому числі вказав перелік моїх рахунків. Моя мати мій представник, на те я їй й зробив доручення. І я не можу зрозуміти і мені нікто не дає відповіді ЛОГІЧНОЕ, чому моя мати не може перевипустит картку котра прев’язана ДО МОГО РАХУНКУ, которий вказан у довіреності. ВІдповідь «картка на вашого батька, а довіреність на маму, тому батьку теж потрібна довіреність» мені не зрозуміла і не логічна, оскільки моя мати Є мій представник, которий може робити будь що З МОЇМ рахунком, і в довіреності я вказав що вона може робити будь що з моїм рахунком и отримувати будь які картки. Я ще розумію якщо б мені вказали попердньо у відподі це, а ле ж ні. Я ж коли звертався, я благав просто дайте чітку відповідь щоб покінчити вже з цим, що мені потрібно зробити щоб моя мати без перешкод могла робити подібні операціі… Ще раз наголошую, ОПЕРАЦІЇ З МОЇМ РАХУНКОМ…

декілька строк з довірності:
бути моїм представником у всіх філіях та відділеннях АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (Повне найменування АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК») з абсолютно будь-яких питань без винятку, в тому числі питання розпорядження будь-якими рахунками (в т.ч. картковими та у будь-якій валюті, в т. ч. доларах США, євро та українській гривні), відкритими на моє ім'я, а також в разі необхідності відкривати та закривати будь-які рахунки на умовах на її розсуд, замовляти чи перевипускати та отримувати платіжні картки у будь-якій валюті, в т. ч. доларах США, євро та українській гривні та ПІН-кодів до них.

— право випуску, перевипуску, заміни та отримання будь-яких карток (в т.ч. платіжних) для будь-кого рахунку, особливо для: UA…
28 марта 2023, 16:29
Картка за дорученням оформлюється на ім'я саме довіреної особи та при цьому прив'язана до рахунку довірителя. Таким чином, щоб перевипустити картку має звертатись саме та довірена особа на яку вона була оформлена. Наші колеги додатково перевірять коректність дій та консультації співробітника відділення та зв'яжуться за результатом.

28 марта 2023, 15:57
Більш того, додаткова картка ПРИВ’ЯЗАНА ДО МОГО РАХУНКУ на мого батька ВЖЕ БУЛА МНОЮ рік тому ВИДАНА. МАМА ПРОСТО ХОЧЕ ЗАМІНИТИ\ПЕРЕВИПУСТИТИ. НЕ ВІДКРИВАТИ ЩОСЬ НОВЕ НА НЕВІДОМО КОГО.
28 марта 2023, 16:54
Це не картка за дорученням.
Я зробив свого часу картки для батьків без ніяких доручень чи будь чого. Просто прийшов до відділеня і зробив для них картки.
Доручення зробив мамі щоб вона могла від мого імені робити будь що без моєї присутності. Тобто якщо виникає обставини де потрібна моя присутність — є мама с дорученням, яке згідно цивільного кодексу надає їй право діяти від мого імені.
Реторичне питання, чому моя мати с дорученням в якому зазначені право на будь які дії, всі ваші пункти й все що можно (а ви можете бачити текст доручення) отримує в результаті відмову в зверненні… Вона ВІД МОГО ІМЕНІ хоче зробити ДІЇ СТОСОВНО МОГО РАХУНКУ.

Це повний абсурд. Як у останньому дзвінку коли говорив з оператором, жінка мені задала питання, мов «ну, а якщо ваша мама на мене зробить картку і я зніму ваші кошти, то що?». Так бляха муха, й на то і робиться доручення на рахунок або на нерухомість, щоб представник міг робити від твого імені що йому в голову прийде. Мене здивувало питання вашого фахівця. Більш того, мая мати не відкриває нових рахунків, вона замість мене ПРИЙШЛА У ВІДДЕЛНЯ, щоб ЗАМІНИТИ КАРТКУ. ЗАМІНИТИ КАРТКУ, розумієте? ЗАМІНИТИ КАРТКУ. Це ще легше в 10 разів чім відкрити новий рахунок (а це вона теж може робити).
28 марта 2023, 18:29
2.1.3.5. Права Клієнта:
2.1.3.5.2. Клієнт має право отримати додаткову Платіжну картку на своє ім'я, а також надати
доступ до Поточного рахунку Довіреним особам. Самостійно за допомогою банкомату або
при зверненні до співробітника Банку здійснити прив’язку додаткової картки до основного
рахунку. Використання Платіжних карт Клієнтом або його Довіреними особами здійснюється
згідно цього Договору

«Використання Платіжних карт Клієнтом або його Довіреними особами здійснюється
згідно цього Договору»

2.1.4.3.Обов'язки Банку:
2.1.4.3.1. Замість втраченої/технічно несправної Платіжної картки Банк зобов’язаний видати Клієнту нову
Картку.

Тобто взагалі доручення не порібно було місяць тому… але моїм батькам відмовили… Зараз мама з повним дорученням від мого імені не може отримати Послугу заміни картки…

5 хвилин тому розмовлял стосовно цього з фахівцем на 3700, говорять що не бачать причин вівдмови моїй мамі, а ще й коли є доручення.
28 марта 2023, 20:26
Ви мені пропонуєте вам у вашому стилі завдати безглузде питання котре не має сенсу і не відноситься до контексту? Не має бажання. Натомість раджу ознайомитись з цивільним кодексом України та поняттям «Довіреність, видана в порядку передоручення» щоб не виглядати м’ягко кажучи Несвідомим.
29 марта 2023, 12:30
Це була відповідь на коментар «троля» котрий видалили, а не офіційному представнику.
28 марта 2023, 20:40
+ судячи з ваших 5234 однотипових коментарів, ви ще той засланий козачок на зарплаті. Краще б освіту за цей час здобули, хоча б юридичну.
28 марта 2023, 20:46
І так, я передбачив і цей викід. У мене в доручені є параграф:
Ця довіреність видана з правом передоручення повноважень іншим особам, має необмежений строк дії, при цьому її можна вільно відкликати у будь-якій нотаріальній конторі.
Так що даремно витрачаєте час.
29 марта 2023, 12:41
Update. Все ж таки ця проблема у саме тих співпрацівниках відділеня на Одесса, ул. Академика Вильямса, 67.
Сьогодні мамі на 3700 Анастасія максимально уважно приділила час, вникла у питання і допомогла. Результат — отримали картку у іншому відділені. Та й в мене вчьора остання розмова на 3700 була з гарною дівчиною.
Особисто для мене питання вирішено, проїхали.