Купівля білетів через приват24

YaroslavGr 26 марта 2023, 14:16
Гадав, що при купівлі білетів через приват24, а не через якийсь сайт буде більш надійним. Але мій рейс на автобус затримався і про це я дізнався у час відправлення, тому поки додзвонився оператору, який мені повідомив, що затримка більш ніж на 8 годин. Автоматично повернути квиток через приват банк було неможливо. Умови повернення зазначені на квитках не працювали. На сайті банку їх повернути було неможливо, через чат підтримку теж, а оператор за їх номером 3700 сказав, що в нього не грузиться пдф квитка та він не може зареєструвати заявку на повернення квитків. Більше не буду користуватись купівлею квитків приват24, оскільки ніяких гарантій повернення грошей за квитки, коли автобус просто не приїхав, не має! а умови повернення квитка, ви можете дізнатись тільки коли вже купили квиток.
26 марта 2023, 16:10
Вітаємо.
Для кожного постачальника діють індивідуальні правила повернення. Саме тому потрібно ознайомитись з умовами у бланку квитка на автобус. Якщо за умовами постачальника можливе повернення через банк, відповідна кнопка буде доступна в архіві квитків Приват24.
Кнопка повернути квиток НЕ відображається в архіві:
— Якщо з моменту купівлі квитка пройшло менше 20 хвилин.
— Якщо за умовами постачальника завершений час для повернення квитка до відправлення автобуса у каналах ПриватБанку.

YaroslavGr
YaroslavGr
31 марта 2023, 11:41
Доповню свій відгук, гроші за квитки повернули в повному обсязі, після повторного спілкування з оператором перевізника, а також після повторного спілкування з оператором притбанку, яка вже бачила потрібний квиток у себе в програмі і хоч вона не охоче і не зовсім розуміючи ситуацію, але все ж таки створила заявку на повернення коштів. Після ухвалення заявки гроші повернули на 3-й день. І хоч мені гроші й повернули, як я зрозумів краще купувати не через приватбанк, через інші сервіси нібито зручніше і що головне швидше залишати заявку при таких ситуаціях на повернення коштів.