Татьяна Крук 25 марта 2023, 16:03
Отделение по адресу: Киев, ул. Героев полка Азов, 5
Отримала від банку лист, що банк розірвав співробітництво в зв’язку з високим ризиком, ненадання підтверджуючих документів про кінцевих беніфіциарів з моєю ТОВ, не зрозумілий характер діяльності. Мабуть має право, але один момент, ТОВ не отримувала запити (можна перевірити) кінцевий беніфіциар я і директор я, дані є в банку, схема, паспорт і т.д (теж можна перевірити і доказати), надходження коштів еквайрінг в банку, термінал самообслуговування — виручка, допомоги, видаткові операції — всі
Відомі постачальники, які є в будь- якому супермаркеті. Якщо є питання, надам договори і документи. Характер діяльності вказаний, банк коли видав кредит підприємницький перевіряв. Тобто важко банку буде пояснити, що в мене щось незаконне. Що призвело до такого відношення? В банку обслуговується інший фоп, в мене довіреність на ведення рахунків, це моя свекруха, у якої кредит в банку, єдина операція по фін допомозі на неї — це оплата кредиту її з мого фоп. Все. Але співробітник банку набрала мене і сказала закрити кредит, сьогодні (було 10.03), я відповіла це буде 31.03.23, так як у мене зобов’язання по своєму бізнесу. Банк мене не попередив, в клієнт банку вказана сума на 31.03 і додала їй, що я по Закону не платник. Результат розрив відносин зі мною як фіз особою, тов і блокування карти мого родича (пенсія) Банк думає це законно? Подала скаргу в банк, можливо ви помилились, якщо така сама розмита відповідь, залишається суд і скарга в нацбанк. Але так дозволяє собі тільки державний банк, тому що гроші не ваші, держава покриє збитки. Також зрозуміла, чому у наших продуктів харчування всі рахунки в різних банках, тільки не приват
25 марта 2023, 17:55
Вітаємо.
У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. Додатково вам була направлена офіційна відповідь банком з даного питання.

SergeyNina
SergeyNina
25 марта 2023, 20:27
Я думаю исходя из вами написанного произошёл сбой. У вас превысился какой то лимит и вы попали на финмониторинг, банк дал вам запрос на почту или в приложене но вам он не поступил почему-то и банк почему-то решил разорвать с вами отношения. Имхо пусть сделают запрос который вам не дошёл повторно, вы предоставите данные что нужно и все. Пробуйте обратиться в спец отделение работающее с юр лицами с компетентными специалистами. Или
Татьяна Крук
Татьяна Крук
29 марта 2023, 17:47
У ТОВ ліміту немає, у всьому і справа , що отримала листи і там вказано не можливо ідентифікувати і встановити кінцевого беніфіціара і подання недостовірної інформації (запросу не було) і кінцевий я (проста структура), ну, і поки що банк кожен день відтягує повернення коштів , кошти на сьогодні не повернуто, кошти постачальників. В війну і так бізнесу важко - так ще лице держави таке

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк використовує Закон про протидію відмивання як спосіб вирішення особистої неприязні працівника