Проблема на митницях з рахунками Приватбанку

Dmitrich 22 марта 2023, 1:25
Тиждень не можу розмитнити вантаж на митниці, бо з картки акредитації зникли всі рахунку Приватбанку і, відповідно, у митників світиться помилка невідповідності МФО банку данним у картці акредитації. У банку порадили вказувати МФО центального банку, а не харківскої філії. Дивно, це не відповідає рахунку I-ban, у якому видно справжній код МФО. Але що не зробиш, щоб розмитнити вантаж? Вказали. Знову відмова, бо в картці акредитації геть всі рахунки Приватбанку зникли і цей МФО також відсутній.
Проблема банку відома і я не єдиний потерпілий. Відома проблема на митницях. Люди намагаються вирішити питання через митниці, податкову, банк, але вони займаються футболом. Митниця не може вручну вносити данні і бере їх через синхронізацію з базами податкової. примусова синхронізація нічого не дає і митники просять звертатися до податкової і банку. У податкової все ок, бо в її реєстрах Приватбанківські рахунки є, чому вони не передаються митниці вони не знають. Банк на запит про проблему з митницею через відсутність їх рахунків у картках акредитації на митниці лише повідомив, що вони ще раз надали податковій інформацію про ці рахунки, що не принесло змін у реєстрах митниці.

Можна, звичайно, зауважити, що це дійсно не проблема банку. Але я не погоджуюсь. Клієнт банку не може провадити ЗЕД через проблеми виключно по приватівським рахункам. У всіх відомих мені потерпілих однакові проблеми, реєстрація у них у Харківській і Сумській областях, ще кілька ФОП місця реєстрації я не знаю. Виходячи з того, що у реєстрах виникають проблеми лише з Приватом, безумовною є ознака проблем саме із його базами данних, протоколами обміну данних або у їх трирічній реформі по переходу на єдине МФО всіх філій.
Приват не може напряму передавати данні клієнтів митницям?
Якщо і не може, то має не відписуватися формальними листами, а реально пошукати причину, через яку його клієнти потерпають на митницях. Якби, наприклад, Приват уклав би угоди з рекламними агенствами на показ реклами по телеканалу, але на телеканалі матеріал би не з’явився, вони би, напевне, звернули би на це увагу, хоча напряму не працюють з телеканалом? Бо хтось не виконав свою функцію і у ланцюжку стався збій. Так от тут аналогічний збій у ланцюжку і я прошу банк подбати про своїх клієнтів і виправити ситуацію.
22 марта 2023, 9:17
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності. Ваше питання передано відповідальним співробітникам, котрі детально перевірять дану ситуацію та зв'яжуться з вами по результату розгляду.

GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
22 марта 2023, 4:07
А вот теперь и интересно почитать ответ банка!
24 марта 2023, 10:09
Ответили, что они передают данные в налоговую, а как там таможня эти данные должна получать — они не знают. Ничего по этому поводу делать не будут.
28 марта 2023, 23:33
Допоможіть хоча б бранч рахунків змінити з Харківської філії на іншу. Тоді вони підтягнуться у реєстр митниці.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Проблема на митницях з рахунками Приватбанку