Гіршого ще не бачила

Margo1820 10 марта 2023, 16:48
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейский, 106/2
Мій чоловік військова людина, отримав поранення на гарячій точці і що ви думаєте першого разу коли звернулись за страховкою до Приват банку було відмовлено, вдруге наше звернення роздивились і нарахували страховку 2500 😳😳 2500 це коштує життя військового який захищає Україну, такої страховки коштують три поранення на виліт, що це робиться невже мій чоловік такого заслуговує і я впевнена що не одна така, впевнена що багато тих людей які постраждали внаслідок бойових дій кинули ці копійки як собаці тільки б відчепився. Куди дивляться наш президент та депутати, за що наші чоловіки, сини, брати гинуть за ось ці нікчемні подачки на лікування. Я просто обурена
10 марта 2023, 18:26
Вітаємо.
Дякуємо вашому чоловіку за сміливість та відданість! ПриватБанк цінує та поважає всіх, хто захищає нашу країну. В той же час, ПриватБанк не є страховим агентом. Зі сторони банку лише надається сервіс, за допомогою якого можна укласти угоду та зручно проводити оплату на страховку. В свою чергу, рішення про виплату компенсації приймає саме страхова компанія відповідно до умов договору та таблиці страхових випадків, за якими передбачена виплата коштів. Ви можете ознайомитись із договором страхування у web Приват24 https://www.privat24.ua/?go=p24%2Fnews, в меню: 'Мої рахунки — Страховки — Мої страховки — Вибір договору — Роздрукувати'.

SergeyNina
SergeyNina
10 марта 2023, 18:36
Военнослужащим лечение должно быть полностью бесплатным за счёт государства такое моё мнение . Обратитесь в страховую компанию и перечитайте условия страховки . Вам не должны давать никакие подкачки, а просто дать мед помощь в полном объёме
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
12 марта 2023, 9:13
Так і є.
Я зараз теж на лікуванні після поранення.
Півтора місяці вже по шпиталям, 5 операцій — я на лікуванні не потратив ні копійки.

Але, це ніяк не пов’язано з темою цього відгуку, добровільним додатковим страхуванням. І що там на справді, не читаючи договору та мед. виписки — невідомо і лише емоції авторки відгуку.
Руслан Новиков
Руслан Новиков
10 марта 2023, 21:03
ПриватБанк не є страховим агентом. Зі сторони банку лише надається сервіс за допомогою якого можна укласти угоду та зручно проводити оплату на страховку.

одно жулье помогает другому жулью
страховые компании еще более хужее жулье чем банки
Jokets
Jokets
11 марта 2023, 20:57
А где-то написано что страховая должна вам помоев выплатить? Вообще-то мужу и так должны выплатит не малую сумму по ранению о чем вы не говорите) все претензии по маленькой суме выплате к страховой компании вот и предъявляйте
StarFighter27
StarFighter27
12 марта 2023, 21:38
Приват банк — не страховая компания. Банки продают эти страховки, чтобы наварится на откатах с них. Скажите лучше спасибо хоть что-то Вам заплатили, потому что многие оформляют страховки купившись на сказки: «кассир пошла на пикник, обожгла руку и получила не хилую компенсацию», а потом не могут получит возмещение очень долго, так как Приват тут не при делах, а страховая — невидимая компания