Залишення без грошей

yuli111 9 марта 2023, 22:52
3 рази банкомат вилучав картку чужого банку. 2 рази дозволила зі скаргою в Приват.
2 рази в місяць банк ПУМБ видавав картки на заміну вилучених. На третій раз це вже коштувало 150 грн. Приват банк ніяк не сприяє сплаті за помилку в роботі свого банкомату. Я витратила 2 години і ГРОШІ, а від Привату лише усні вибачення і нічого зробити не можемо. Я залишилась з дитиною в чужому місті на 2 діб без грошей через помилку в банкоматі!!!
10 марта 2023, 8:56
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що виникли. Ми зробимо все можливе, щоб у майбутньому ви не зазнавали таких незручностей. Дійсно, з міркувань безпеки повернути вилучену картку банкоматом або терміналом можливості немає. Щоб не очікувати так довго, можемо запропонувати вам оформити картку в нашому банку, оформлення не займає більше 15 хвилин.

SergeyNina
SergeyNina
9 марта 2023, 23:42
Ищите банкомат с бесконтактным считывателем или пользуйтесь банкоматом пумб для снятия наличных.
10 марта 2023, 9:09
Я нахожусь в очень маленьком городке. Здесь нет банкоматов пумб!
10 марта 2023, 7:47
Ну так снимайте в банкомате пумба если таков найдете.
10 марта 2023, 9:09
Если бы они были, я бы снимала!
11 марта 2023, 20:59
Ну так, чего тогда ноете? Ваш банк даже не удосужился полноценно обеспечить своих клиентом, своими банкомата. В итоге ПБ вас к сирот принимает на обслуживании, а они еще и ни что им не так)
10 марта 2023, 9:11
Мені не потрібна ваша картка, бо банкомат забрав картку ПУМБ і вона коштує 150 грн! Мені потрібні гроші на відновлення картки, бо я залишились без грошей через ваш банкомат!
Олегович Торба
Олегович Торба
10 марта 2023, 12:43
Задайте питання ПУМБу чому в них немає банкоматів у вашому місті, і не морочте голову іншим банкам.Або ставайте клієнтом Привату
11 марта 2023, 14:50
А може не відкривають, бо будь-який інший банк без перешкод приймає картки інших банків? Або тому, що це село і тут просто одне відділення на все?! Після такого ставлення навпаки відбиває все бажання ставати клієнтом ПриватБанка, бо ніякі питання не вирішуються! А борзе ставлення своє прибережіть для своїх рідних!
11 марта 2023, 21:01
Никакой банк не возвращает карты которые изъял банкомат, это не проблема Привата что у пумба платный перевыпуск карты. Это ваша проблема, что вы пол дуетесь услугами такого банка. Но видимо в селе своим совсем деградировали, если такие простые вещи не понимаете
13 марта 2023, 10:06
Любой банкомат принимает карты другого банка, а не изымает их массово
14 марта 2023, 7:40
Любой банкомат может изъят карту любого банка и банк владелец банкомата за это не несет ответственности