Крадіжка коштів з кредитної карти

Dima Gor 8 марта 2023, 20:16
03.03.2023 з моєї кредитної карти Приватбанку біля першої години ночі було здійснено чотири оплати в антикварний магазин в США на загальну суму 56тис. гривень, при цьому на карті ліміт на оплати в інтернеті був «0 грн» і я не отримував жодного повідомлення про підтвердження операцій від банку та не підтверджував їх. Протягом 15 хвилин я заблокував карту в додатку «Приват 24» та повідомив на гарячу лінію за номером 3700 про незаконне списання коштів.
Вранці того ж дня я звернувся у відділення банку з письмовим проханням провести рослідування про те де та на, що були витрачені кошти. Також попросив на час рослідування припинити нарахування відсотків на кредитну лінію та відновити рахунок кредитної карти до стану у якому він був до виконання вище вказаних операцій шляхом негайного повернення коштів, згідно Постанови Правління Національного банку України від 30 квітня 2010 року № 223 п. 6.7 та п. 6.8.
На мій запит банк дав відповідь, що при здійсненні оплат вірно були введені номер картки, термін її дії та код CVV2, тому він не може здійснити повернення переказаних коштів та призупинити нарахування відсотків за кредитом. Хоча працівник банку який приймав заяву сказав в усній формі, що я вчасно звернувся на гарячу лінію і кошти заблоковано, вони залишились в банку.
Виникає питання, як такі суми можуть списуватись з рахунку клиєнта без будь якого підтвердження та навіщо встановлювати ліміти в додатку «Приват24» на оплати в інтернеті, якщо ця система безпеки зовсім не працює.
Також сьогодні, 08.03.2022 я з’ясував, що в нашому місті мешкає людина, у якої також були перераховані кошти з кредитної карти тому ж отримувачу, що й у мене в той же день без його підтвердження.
9 марта 2023, 9:16
Вітаємо.
Оплата доступна при коректному введенні на сайті реквізитів картки, що мають бути відомі лише її власнику. Після підв’язки картки на сайті, дається згода на подальші списання з неї без додаткового підтвердження. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем.
Інтернет-ліміт спрацьовує при проведенні ризикових операцій в інтернеті. Система аналізує сайт, використовуючи при цьому тисячі чинників.
На жаль, ми не маємо повноважень в односторонньому порядку здійснювати повернення проведеного переказу. Оскарження операцій можливе за правилами платіжних систем. Ми докладемо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для вас.

OkeyDoki
OkeyDoki
8 марта 2023, 20:56
Нету ни одного лимита который ставить на ограничение операций которые проводят через полные номера карт срока действия и самое главное CVC2 кода… Ни одного лимита…
Руслан Новиков
Руслан Новиков
8 марта 2023, 21:24
В прихвате работает жулье которое торгует персональными данными на право и налево
+ сами работники банка занимаются безнаказанным воровством. банк государственный, сам себя не накажет.
снимайте все что у вас осталось и закрывайте счет.
8 марта 2023, 21:30
Ищите антикварный магазин в США в котором вашей картой оплатили. Пишите на английском в их суппорт чтобы не отправляли товар и просите магазин осуществить возврат средств. Только это нужно было делать сразу как у вас похитили деньги. Если в магазине работают нормальные люди они ничего не отправят мошенникам и вам вернут деньги.
8 марта 2023, 21:33
Да, на установленный интернет лимит все равно так как многие сайты проводят платежи по номеру карты сроку действия и CVV коду, ввёл верно — оплатил и все равно на ваш интернет лимит и подтверждения оплаты.
8 марта 2023, 21:35
Это скорее вопрос к платёжной системе, а не к банку почему она допускает такие оплаты.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Крадіжка коштів з кредитної карти