Прошу допомогти з приводу платежу, інакше буду звертатись до юриста

bogdan323 8 марта 2023, 14:40
07.12.22 через термінал самообслуговування було внесено суму в розмірі 20000грн з неправильно вказаними даними, а саме, призначенням платежу, реквізити було вказано вірно. Кошти так і не надійшли до отримувача, та не було повернено мені.Було залишено кілька десятків заяв на повернення, на зміну призначення платежу, але всі ці заявки нічого не дали. На данний момент приват банк не бачить ніякого платежу і нічого не хоче вирішувати.ПРОШУ ДОПОМОГТИ ВИРІШИТИ ДАНЕ ПИТАННЯ!!!
8 марта 2023, 16:53
Якщо при створенні платежу були вірно зазначені реквізити та платіж автоматично не повернувся він мав надійти на рахунки отримувача. Якщо отримувач не бачить платіж на своїх рахунках ви можете надати йому квитанцію за платежем, щоб він розшукав кошти на рахунку. В такій ситуації також можлива відправка листа на повернення помилкового платежу. Лист формується банком за зверненням клієнта і відправляється отримувачу. Рішення про повернення платежу приймає сам отримувач у цьому випадку.
На жаль, відгук не містить інформації за якою ми могли б вас ідентифікувати та перевірити інформацію по платежу, тому ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення деталей.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
8 марта 2023, 15:07
Меня по той же схеме 3.03 обули на 4800 через терминал самообслуживания.
Ходил в отделение, там сказали ни чем помочь не могут. И послали на три буквы.
Единственным выходом из сложившейся ситуации вижу, причинение материального ущерба этой шараге на точно такую же сумму. Если Государственный банк плюет на законы, а по закону с государством бесполезно что-то решать. Значит нужно поступать по СПРАВЕДЛИВОСТИ!
SergeyNina
SergeyNina
8 марта 2023, 18:42
Если правильные реквизиты то деньги на счету у получателя. Если он их не может найти то пусть ищет вручную. Другого решения нет. Поле назначение платежа не сильно важно, платёж проходит, но получатель просто потратит время на поиски вручную.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Прошу допомогти з приводу платежу, інакше буду звертатись до юриста