Оплата частинами

vadimgluk 6 марта 2023, 22:29
Напевне єдиний плюс користуватись послугами цього ганебного банку лише заради оплати частинами, але і тут не все так гладко, приват все роблять для того, щоб систематично втрачати клієнтів. Маючи нормальний ліміт на універсальній карті, давши за довгий час будучи клієнтом цих шахраїв заробити вони все, що роблять — самостійно змінюють ліміти, можуть взагалі забрати. Наприклад зараз з 30 тисяч залишили 5 на оплату частинами. Знову скажуть, що то «система». Нічого, що вони її так налаштовують. Скоріш за все буду закривати рахунки, просити зарплату перевести на інший банк, за ці роки зміни ідуть тільки в гіршу сторону. Мені дуже шкода, колись цей банк дійсно був першим принаймі для простих людей.
7 марта 2023, 10:38
Вітаємо. Вибачте, якщо зменшення ліміту було незручне, водночас, шкодуємо, що ви оцінюєте банк лише на основі надання кредитного ліміту.
Ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Рух коштів, позитивна кредитна історія та користування послугами чи участь в акціях банку також враховуються при встановленні ліміту, однак це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення. В подальшому банк може переглянути своє рішення та змінити ліміт.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
7 марта 2023, 1:29
Радуйтесь что не заблочили личные средства.
Меня на 4800гр ограбили
Снимайте все деньги пока не поздно и закрывайте счет.
vadimgluk
vadimgluk
8 марта 2023, 8:16
Як завжди шаблонна відповідь від привату. Приват навіть не вирішили хоч вникнути. Ліміт є, сама оплата частинами пропала, я оцінюю банк за одною послугою, тому що решта послуг ніякі, рівень обслуговування дно, а ну програма ще витягує вас, але для такого банку звісно цього мало. І все в мене ок і з кредитною історією і з користуванням, але ж банку якраз невигідні такі, оплата частинами під 0,1 я так розумію помирає, ну ще є монобанк