Як ПриватБанк втрачає кліентів назавжди.

kvv3111 5 марта 2023, 8:44
Доброго дня всім.
Хочу залишити свій відгук щодо роботи цього банку.
Дуже коротко опишу своє становище на зараз.
— Знаходжусь закордоном, та маю звичайну картку ГОЛД, якою я користуюсь у своїх потребах та не дуже часто.
— Маю невеликий бізнес, декілька магазинів роздрібної торговлі.
— Відкритий рахунок ФОП (мій основний та єдиний), до якого підключені POS-термінали для отримання оплат від клієнтів.
— Маю відкритий рахунок на binance, де як хобі, намагаюсь займатись трейдингом.

Як деяким відомо, 1/03 цього року всі основні біржі перестали виводити кошти на гривневі картки, через заборону від НБУ на отримання «анонімних» виплат і єдиний варіант вивести кошти на карту — це скористатись розділом П2П, що означає купівлю-продаж криптовалют на біржі, яким я вірішив скористатись, на свою голову…

Тому 02/03 я продаю криптовалюту на свою картку ГОЛД через п2п переказ, усе добре тільки до кінця дня, адже наприкінець доби мені заблокували картку, без жодних смс, або сповіщень. Дали термін 1−3 дні, та обіцяли одразу зателефонувати з якої причини це сталося.
(В цей час мій рахунок ФОП працює, я отримую кошти через еквайрінг, все добре).

04/03 у застосунку приватбанк, тобто в чаті, на моє питання щодо блокування мені відповідаюсь «через шахрайство картку заблоковано».
Наступне повідомлення було: «на жаль, Ваше обслуговування у банку неможливе, це стосується рахунку ФОП також».
Ось тут в мене повний шок, адже якщо я зараз не можу прийняти оплату через термінали від людей — я просто не можу працювати. На кожний термінал в мене отримана ліцензія, я не могу лише відкрити рахунок в іншому банку, мені потрібно заново реєструватись у податковій.
Рахунок ФОП мав чималий оборот, та банку все одно. Все що я знайшов в інтернеті, так це те, що можливо на мою картку була скарга в банк. Проте в мене одразу є питання до банку:
— Тобто я, можу кинути жалобу на ЛЮБИЙ рахунок ЛЮБОГО громадянина, та Ви його також заблокуєте?
— Чи потрібно банку хочаб ПИТАТИ у користувачів, щодо їх надходжень? Можливо на це й создана клієнтська підтримка?

Мене, навіть, не спитали ні щодо ніяких надходжень, жодного питання. Не спитали документи, НІ-ЧО-ГО.
Сухі відповіді, а щоб я дізнався деталі мені потрібно звертатись до Поліціі, проте як я написав спочатку, я знаходжусь закордоном. Буду наймати юристів, щоб зняти клевету.

Після того, як я вчора ввечері зателефонував перший раз до банку, «робот» мені запропонував натиснути клавішу «1» якщо я хочу «розібратись» у ситуації. Цікава фіча, спочатку блокування без доказів, а далі чи «хочите Ви розібратись?».

Я буду доповнувати тут далі хід справи.
Мені важливо зняти цей штамп «шахрай», бо в мене працюючий бізнес, я працюю зараз та сплачую податки, вони бачать мій оборот по рахунку та все рівно зробили висновок що я буду «красти» на свою картку де є ФОП…

PS Для мене ця ситуація зразкова, я назавжди піду з цього банку та закрию всі рахунки.
5 марта 2023, 11:40
Вітаємо.

5 марта 2023, 9:31
«PS Для мене ця ситуація зразкова, я назавжди піду з цього банку та закрию всі рахунки.»

так, а разве вы не знаете, что ВСЕ украинские банки блочат карты клиентов, которые занимаются покупкой продажей крипты используя их банки?

Поэтому как-то непонятна суть ваших претензий. Ну заблочили вас сегодня на Привате, завтра за эти же операции заблочат, например в, А банке, послезавтра, например в Райффе… и так далее.
Проблема то не в банках, а в ваших операциях с криптой. Причем тут банки?
Вы почитайте отзывы тут на Минфине. Тут десятки, если не сотни жалоб, подобных вашей, на РАЗНЫЕ (а не на один Приват) украинские банки.
5 марта 2023, 10:30
Якби то була постійна купля-продаж, а не одноразова спроба виводу.
Іншого способу зараз немає.

Ви хочете сказати, що це штатна робота банку — блокувати всі рахунки за один переказ на мою картку?
Тут проблема скоріш в тому, що ПриватБанку просто байдуже на клієнта, не потрібно йому витрачати свій час на розгляд ситуації, можна просто блокувати.

п.с. Монобанк не блокує, а співпрацює з українською біржею ВайтБіт.
п.с2.З іншими банками жодних проблем. Підтримка там працює, а не робе звинувачення в чаті що я «шахрай», то навіть в суді не можуть такі речі казати, поки доказів не буде.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
5 марта 2023, 10:51
У меня в пятницу терминал самообслуживания при внесении налички тупо украл 4800гр!
Вообще без всяких объяснений. Со мной вообще ни кто не связывался.
Так как банк грубо нарушает законы Украины с ним нужно поступать так же. По СПРАВЕДЛИВОСТИ! И видимо скоро у них на один терминал пос станет меньше!!!
SergeyNina
SergeyNina
5 марта 2023, 23:54
Автор, вывод крипты на гривневую карту сейчас с 01.03 по факту запрещён с бинанса и практически всех нормальных криптобирж. Это во всех банках Украины. Жаль, но вместо предупреждения банки просто закрывают счёт и отказывают в обслуживании. Дело не в том что у тебя разовый вывод с криптобиржи блок все равно прилетает. Единственная надежда найти компетентного сотрудника приватбанка который тебя разблочит так как у тебя одна операция вывода личных денег с криптобиржи и ничего противозаконного не было
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
5 марта 2023, 11:14
Вам правильно ответили во все помойках банках ситуация плюс минус одинакова, это внешнее управление США над НАЦ Банком, по поводу обнала крипты и вывода денег в бумагу могу сотрудничать за небольшой процент
6 марта 2023, 9:28
Меня тут местные тролли спрашивали для чего держать фоп и личные счета в разных банках, так вот практический пример, в случае подобных «экспериментов» с личными счетами ваши бизнес счета не рухнут одоновременно с физиком
6 марта 2023, 9:43
А може просто треба мати голову не плечах, та не робити дурниць?
Розумна людина знає, що собачій послід не треба куштувати, щоб зрозуміти що воно таке. Деякі користувачі банківських послуг схоже поки не спробують, не переконаються.
6 марта 2023, 12:02
То про що Ви кажете? Отримати переказ на свою особисту картку це вже злочин? Ніяк п2п не відображається у банку, це те саме що продати чайник на олх та отримати за нього кошти на картку.
6 марта 2023, 13:16
А під виглядом «оператора колцентру» виманити гроші за допомогою соц-інженерії в невдахи та перевести потім на картку «общака» теж не злочін? Ознаки ті ж самі - просто п2п переказ, те саме, що чайник на ОЛХ продати.

Я дурію з вас люди: спочатку ви найрозумніші, потім найпостраждаліші =)
6 марта 2023, 12:44
Я гадаю потрібно з клієнтами мати діалог, а не блокувати при першій нагоді. Боятись мати рахунок ФОП та особисту карту в одному банку — це якийсь кошмар. Банк має триматись за клієнта, в мене є гарні приклади роботи підтримки в інших банках, з вирішенням спірних питань. Я за рік на комісіях за обслуговування залишив приблизно 60−70тис грн, та отримав ось таке ставлення до себе. Цей пост більше для тих людей, що обирають банк де обслуговуватись. Для себе я зробив вже висновок.
6 марта 2023, 13:18
Наркокартелі теж мають гарні оборудки, але чомусь банки в цивілізованих країнах не квапляться шикуватись в чергу до таких клієнтів.
6 марта 2023, 14:26
Є велике АЛЕ. Ті наркокартелі не зареєстровані офіційно, та не сплачують податки.

Весь мій дохід — офіційний, та з кожної гривні я сплачую податок.
Всі надходження маю через Pos-термінали, тому не потрібно виривати мої фрази з контексту.
6 марта 2023, 16:05
Крипта в Україні не має законного статусу.
То ж ви можете сплачувати з неї податки скільки заманеться (як і наркокартель, який теж має схеми для відмивання горшей), але для банків це червона ганчірка.
6 марта 2023, 17:20
«Ті наркокартелі не зареєстровані офіційно, та не сплачують податки.»

Та вы шо))) А вы с крипты налоги платите ? Вы кому тут лапшу на уши вешаете?
6 марта 2023, 22:49
Перечитайте ще раз що я написав і кому. Ви плутаєте мій комментар щодо ФОП та зарахування на картку фіз особи.

Я ніде не написав, що банк не може заблокувати. Він може. Проте питань до мене було рівно НУЛЬ. Приват вирішив, що простіше заблокувати все, ніж хочаб спитати.

7 марта 2023, 8:30
Ви правда думаєте, що можна по фізичній картці робити непотріб, а ФОП буде залишатися недоторканим?

НБУ тисне на банки, щоб ті позбавлялися ризиків. Крипта, пізнесьмени з оборудками по каркам фізособ, отримувачі несподіваних великих переказів від юросіб — зона ризику, тому збирають речі та на мороз.
7 марта 2023, 12:31
Я не розумію Вас.

Я виклав все як було, банк навіть не запитав мене, а просто вирішив заблокувати.
Щодо якого непотрібу Ви кажете? Один переказ? Тобто це норма отримати ОДИН переказ та зловити блок?

Ви хоч колись користувались П2П, Ви взагалі знаєте як воно працює? Бо сюдячи з діалогу, для Вас слово «крипта» то і є «Червоний прапор».
Будь ласка, не витрачайте не свій, не мій час якщо некомпетентні. Гарного дня.
7 марта 2023, 20:42
Некомпетентний чи ні, але я не маю проблем з банківським обслуговуванням, хоч суми щомісяця зовсім не малі. А ви зі своєю обізнаністю лососнули тунця. Нехай щастить.
8 марта 2023, 10:13
Ох і інтернет троль.
Займіться справую, та дивіться щоб Вам не довелось того тунця до рота брати.
Такі всі розумні в тих інтернетах.
8 марта 2023, 19:20
Я і за межами інтернету дуже розумний.
Саме тому не маю проблем з монобанком.
8 марта 2023, 21:57
Ви молодець.

З монобанком я також немаю жодних проблем. Кращий банк з кращою підтримкою.
Привату до цього рівня ніколи не добратись.
9 марта 2023, 10:19
Этот балабол вообще сидит в турции или где-то там еще, не переписывайтесь с ним
9 марта 2023, 18:39
Краще сидіти в Туреччині, а не бути почесним членом лігі покинутих дівок імені Монобанку, де Дніліч та Льоша Герасименко — співзасновники =)

Доречі, я на 100% впевнений, що з Туреччини сплачую більше податків Україні, аніж Дніліч
28 марта 2023, 13:46
28/03 відповіді від банку немає.

Створили якусь заявку, якою ніхто не займається.

Чекаю далі.
23 апреля 2023, 13:19
21/04

Весь час листувався з банком по електронній пошті.
Після більш місяцю очікування, банк прийняв рішення розблокувати картку та весь рахунок.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Як ПриватБанк втрачає кліентів назавжди.