Володимир С 25 февраля 2023, 19:32
07.02.2023 прийшло повідомлення в приват24: Обслуговування рахунків призупинено у зв’язку з п. 1.1.3.2.6 УіП. Після перевірки з вами зв’яжеться співробітник банку.
Через 1−2 дні пройшов перевірку особистості в приват24(ввів всі дані, паспорт і т.д.). Ніхто не дзвонив, тому запросив дзвінок на 3700. Відповіли, що нічого не знають і можуть сказати хіба якийсь там номер в реєстрі досудового розслідування. Запитав, що мені робити — сказали, не знають. Я так зрозумів — щось, пов'язане з шахрайством. Для мене це, м’яко кажучи, був шок, бо ніколи і близько не займався шахрайством і можу пояснити кожну операцію. Інколи продаю на олх деякі речі, які не потрібні мені, тому, підозрюю, що це міг хтось з того контингенту западло зробити. З такими і москалів не треба.
Так, як я працюю в енергетичній структурі, ще й на об'єкті, який неодноразово піддавався ракетним ударам, то вільного часу взагалі не було.
Приблизно через тиждень передзвонили з приватбанку і сказали, що розривають договір і що можу написати заяву на перевід коштів на рахунок іншого банку. На запитання Як так, чому?, чіткої відповіді не отримав. Ось так, за кілька днів все зробили без мене.
Це ще не все. Десь через тиждень взяв накінець вихідний, поїхав в відділення привата (в сусідньомі місті). Пояснив ситуацію. Працівник каже «Добре, дзвоніть на 3700». Набираю, а там кажуть, що вже надали мені відповідь і навіть не з'єднують. Вирішили йти в правоохоронні органи. Пішов в поліцію, може там дадуть щось на мене. Так ні. В поліції сказали, що ніякої справи не бачуть на мене.
Тому, як результат, хтось щось написав на мене. Не знаю, хто. Не знаю, що. Банк нічого не знає. Але рахунок хоче закрити.
Чи є вихід з цієї ситуації?
26 февраля 2023, 10:54
Вітаємо.
Відповідно до статті 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність» відносини банку з клієнтом регулюються законодавством України, нормативно-правовими актами Національного банку України та угодами (договорами) між клієнтом та банком. Для врегулювання ситуації яка виникла вам необхідно звертатися до правоохоронних органів України.

Олегович Торба
Олегович Торба
25 февраля 2023, 19:46
Банк в односторонньому порядоку може відмовити в обслуговуванні,це чітко прописано в умовах і правилах,реально дізнатись причину можна тільки в судовому порядку.
26 февраля 2023, 6:31
Кто-то при вводе идентификационного кода при оформлении заявления в полицию кто-то ошибся и ввёл ваш код. Нужно прийти с номером в реєстрі досудового розслідування в полицию и объяснить ситуацию пусть исправляют в полиции кто допустил ошибку. Но скорее всего ошибку уже исправили, а банк получил неверные данные и принял решение.
26 февраля 2023, 6:35
Вариант 2: отказ в обслуживании может быть связан с чем-то другим, поинтересуйтесь у коллег не произошло ли тоже самое у кого-то ещё кто работает с вами. Вариант 3: кто-то из тех кому вы что-то продали на Олх обвинил вас в мошенничестве и банк не разбираясь закрыл счёт
Володимир С
Володимир С
26 февраля 2023, 15:39
Так, мені здається, що це третій варіант. Але ж так можна любий банк закрити людині, якщо захотіти.
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
1 марта 2023, 11:14
Такому счастливому повороту надо радоваться! Это просто здорово! И не надо так переживать. А то что кто-то что-то написал или сказал это ерунда. Вы остались при своих, а банк потерял клиента, и кому от этого хуже?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблокували рахунки і навіть не дали можливості вияснити причину. Що це за таке відношення до клієнта?