alekstarsukov 22 февраля 2023, 13:12
Отделение по адресу: Харьков, ул. Космическая, 16
21.02.2023 хотів поповнити картковий рахунок за допомогою банкомату, навіть з допомогою співробітника банку на екрані з’явилася помилка, і мої 20 000 грн пропали безвісти. Оформив заявку через 3700 на повернення коштів, і очікувати потрібно від 3 до 14 днів.
Але що ж це таке? Мені потрібно здійснити переказ, я розраховую на банк, на що тепер я повинен добиватися, дзвонити, оформляти заявки … очікувати…
22 февраля 2023, 15:04
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що виникли. Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Зробимо все можливе для якнайшвидшого вирішення питання.

22 февраля 2023, 17:26
Для інкасації потрібно декілька днів? Сума не 200грн, а 20 000 грн які мені потрібно перерахувати іншій особі!
SergeyNina
SergeyNina
25 февраля 2023, 0:44
Сотрудник привата конечно опытный раз додумался на такое. Кратко. За одни раз ложить не более 50 гривневых купюр, а лучше по 20 штук не больше в банкомат-терминал, скормили — следующие 20 шт. Все купюры должны быть более — менее целыми. Да ждать от 3 дней до 2 недель. Хоть бы при инкассации их нашли
25 февраля 2023, 18:21
Можна сказати поклав гроші на короткостроковий депозит під 0%, акція від Приват Банку.
А якщо не знайдуть, то заява до поліції прискорить цей процес

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не користуйтеся банкоматом, через який можливо здійснювати поповнення та зняття готівки