dnrs 11 февраля 2023, 21:38
Побачивши статтю https://minfin.com.ua/ua/currency/articles/narodnyy-reyting-bankov-v-yanvare/ зрозумів, що я не один потерпілий від хваленої секюрності привата. Як і у багатьох відбулося несанкціоноване списання 16000грн начеб-то на сайті dhgate.com 28 грудня близько 23.00. Операція пройшла повз встановлений інтернет ліміт у 50грн, без жодних запитів на підтвердження операції. А за пів години до цього ще й отримав нотифікацію що хтось намагався сплатити картою на 0 грн і ввів невірний cvv2 код. І навіть після цього банк дозволив списання, хоча завжди на кожен чих питає підтвердження. Списання відбулося з картки якою 2 роки не користуюсь (бо отримав преміум картку), ніде її не світив, бо сплачую тільки через apply pay, а онлайн сплачую тільки через інтернет картку.
Прийшовши розбиратись наступного дня до преміум відділення сказали чекайте 120 днів поки ми опрацюємо заявку на повернення коштів (і при цьому нема гарантії що кошти повернуть). Перебирав варіанти яким чином хтось міг отримати реквізити картки (окрім доступу до бази даних) і згадав яким чином видаються нові картки — менеджер у відділенні просто дістає з шухляди не запакований картонний конверт з карткою. На запитання, що забороняє записати кудись ці дані, нічого не змогли відповісти. Але запропонували оформити страховку від таких ситуацій. Це взагалі прозвучало як знущання. Добре що хоч після цього ще звернувся до персонального менеджера і мені порекомендували писати заяву в поліцію, бо без неї шанси на повернення мінімальні.
Пізніше персональний менеджер відповіла, що служба безпеки банку повідомила, що насправді оплата відбулась не на сайті, а через термінал іншого банку. Тобто на лице підробка картки, реквізити якої знає тільки банк, бо навіть я не знаю свій пін код, так як сплачую тільки через apple pay і картка весь час вдома на полиці. Мою заявку на повернення коштів разом з заявою в поліцію передали в mastercard і далі вони будуть вирішувати чи повертати кошти, а приват ні при чому і ні за що відповідати не буде. Це така лояльність до постійного клієнта з 2008 року, або до vip клієнта, тут вже на вибір.

І найголовніше що картки привату тепер можна просто викидати, або зберігати кошти тільки на один похід в магазин, бо як показав мій випадок і випадки інших (у відгуках таких списань чимало), списати можна або всі наявні на картці кошти або загнати кредитку в мінуси повз уявну систему секюріті банку, повз усі встановлені ліміти і клієнт нічого з цим зробити не може, а банк морозиться і каже що сам дурак, бо десь засвітив свою картку.
12 февраля 2023, 10:48
Наші колеги перевірять інформацію по описаній ситуації та зв'яжуться з вами за результатом.
Полезный комментарий
dnrs 7 марта 2023, 22:51
Історія завершилась умовним хеппі ендом і 2 дні тому кошти повернули у повному обсязі

12 февраля 2023, 16:20
Саме з цієї причини я намагався зв’язатися з службою безпеки банку та попередити про проблему з можливим витоком або крадіжкою даних карт. Схоже, на попередження в манку уваги не звернули.
SergeyNina
SergeyNina
12 февраля 2023, 19:51
Банку все равно. Банку указано было чётко на утечку данных карт клиентов или доступ к данным приватбанка. Банк пишет отписки или все отрицает. Надеюсь вопрос решится в вашу пользу
KotletaDollarov
KotletaDollarov
13 февраля 2023, 9:49
Если карта еще без чипа, то ответственность за кражу денег несет банк-эквайер, который принял карту т.к. магнитную ленту копируют все жулики, кому не лень, данные карты записываются на болванку и прокатываются в любом pos-терминале. Если у вас еще есть карты без чипа очень советую заменить на чипованые, даже если замена платная — возможная потеря денег не стоит потраченных на замену.
Очень похоже на слив данных из самого банка — возможно продаются данные карт, по которым давно не было активности
13 февраля 2023, 11:57
Ні, всі наявні в мене картки чіповані(
Pasha Chernihiv
Pasha Chernihiv
13 февраля 2023, 12:45
Мені повернули вкрадені кошти на сайті dhgate.com.
Перед цим мною були написані скарги в кіберполіцію і національну поліцію. Тисніть на Приват через гарячу лінію. Нехай повертають кошти і чистять в своїх рядах крис з доступом до персональних даних карт клієнтів.
13 февраля 2023, 18:05
Як у великій компанії там напевно за час дії карти вже три покоління персоналу змінилося. Жоден ідіот не буде ризикувати, продаючи свіжі дані.
Lana30
Lana30
15 февраля 2023, 13:37
Там написано, что картой не пользовались 2 года. Так что она не очень то и новая. И данные продают, даже есть решения судов по работникам Приват банка и уголовные дела тоже.
7 марта 2023, 22:51
Полезный комментарий

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / premium banking: ми злили твої реквізити і в тебе списали кошти — купи у нас страховку