диво дивне

mimopro 10 февраля 2023, 20:37
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 30
Добридень.
Моїм батькам не дають можливість перевипустити картки, прив’язані до мого валютного рахунку. Довіреність при цьому є на кожного, де вказано великий перелік того, що можна робити з рахунком від мого імені, аж до укладання нових договорів. І звичайно ж про всяк випадок попросив юристів вказати у списку «можуть отримувати нову картку та пін код до неї».
У результаті батькам відмовили перевипустити.
Намагався онлайн зробити заявку від свого імені, щоб батьки прийшли до того ж відділення і отримали нові карти — «такої послуги не надаємо».
Куди мені надіслати фото доручення, щоб ви ознайомилися і вирішили питання? Після того, як ви побачите довіреність у вас так само виникне риторичне питання «в чому справа?»
11 февраля 2023, 10:16
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності. Питання передане відповідальним фахівцям, за результатами розгляду котрого з вами зв'яжуться.

13 февраля 2023, 17:19
Дані по Вашій заявці № 15750319 від 11.02.2023:
Шановний!!! Ваше звернення № 15750319 оброблено. За наданою Вами довіреністю недостатньо повноважень. Рекомендуємо щоб у новій довіреності вказали: право представлення довірителя в банківських установах, право отримання грошових коштів, право розпорядження грошовими коштами, право відкриття рахунків, право отримання картки, право подання заяв до Банку, право підпису документів від імені довірителя, право подачі та отримання документів, виписок, довідок та інформації. Дякуємо за Ваше звернення! З повагою, команда ПриватБанку!
13 февраля 2023, 17:19
Поперше, у першому параграфі є читкий текст:
кожен має право діяти самостійно, незалежно і один від одного, бути моїми представниками з усіма необхідними повноваженнями в державних, громадських, господарських та інших підприємствах, установах і організаціях незалежно від їх подпорядкування, форм власності та галузевої належності, в банківських установах, в тому числі в АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» (скорочена назва — АТ КБ «ПРИВАТБАНК»), в його філіях та відділеннях, з усіх без винятку питань, що будуть стосуватися розпорядження та користування від мого імені та у моїх інтересах відкритим на моє ім'я в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» рахунком за № UA… у валюті долар США.

«з усіх без винятку питань, що будуть стосуватися розпорядження та користування від мого імені та у моїх інтересах відкритим на моє ім'я рахунком»…
13 февраля 2023, 17:20
Далі у другому параграфі на всяк випадок ще доповнення:

Для цього надаю їм право: мати вільний доступ до рахунку та інформації щодо нього; подавати від мого імені заяви іа інші документи, які будуть необхідні для виконянная довіреності; одержувати довідки (виписки) або інші документи про наявність грошових сум, відсотків (нарахувань) по ньому чи руху зазначених сум; поповнювати рахунок будь-яким способом, передбаченим законодавством України, на свій розсуд;: одержувати через каси банків з мого банківською рахунку готівкові суми без обмежень їх розміру; здійснювати перерахування на мій рахунок, та у разі необхідності, з мого рахунку без обмеження сум у відомих їм банківських установах, в тому числі без використання платіжної картки; використовувати платіжну картку та отримувати у разі необхідності нову картку та пін-коди до неї; у разі необхідності, укладати додаткові договори та угоди до договору, укладеного між мною та АТ КБ «ПРИВАТБАНК» щодо банківського рахунку, заяви, тощо, у разі необхідності, закривати відкритий на моє ім'я рахунок, отримувати грошові кошти з мою рахунку; розписуватися за мене, а також вчиняти всі інші юридично-значимі дії, пов’язанні з виконанням цієї довіреності.
13 февраля 2023, 17:20
Отже поясніть ДЕ ЛОГІКА?

Ще раз наголошую, мої батьки є клієнтами банку, прийшли до відділеня де ми всією сім'єю постійно обслуговувалися, з довіренестю де передбачено УСІ дії без винятку за моїм рахунком. І навіть не з просьбою зробити ЩОСЬ НОВЕ. Я вже відкрив на них картки котрі прив’язані до мого рахунку. Їм потрібно тільки перевипустити ці картки.
Моя мати сьогодні відвідала юриста и він був у шоці з ваших дій і відповіді. Він дав відповідь що є два варіанти, подавади и оскаржувати ваші дії через юриста так как ваш відділ робить дива чи посто змінити банк, бо це повне безглузддя.

Я ще раз наголошую, що у довіреності є все що необхідно для ПЕРЕВИПУСКУ КАРТКИ котрі вже є.
Також ви не даєте можливості мені онлайн чи по телефону після повної верефікаціі зробити власну заяву щодо перевипуску карткок для батьків.

Чому таке просте питання вже скільки днів взриває всім мозок та також витрачає і ваш час та ваших співробітників. Навіщо ці перешкоди?

Вирішить це питання будь ласка.