Служба підтримки просто кладе слухавку.

VictorR 9 февраля 2023, 0:10
В службі підтримки Привату новий прикол як не працювати, а тупо морозитися від клієнтів.
Дзвониш по питанню, зв’язок відмінний розмовляєш тобі відповідають на питання, задаєш наступне питання ,-ой вибачте я вас не чую, передзвоніть,. Перетелефоновуєшь через дибільного робота, який тобі спочатку розповідає чого на його думку ти дзвониш, а потім тільки з'єднує з оператором. Задаєш питання і все повторюється один в один при цьому зв’язок чудовий, навіть чути як на тому боці дихають в слухавку, а мій телефон новий і не дешевий, тому проблема явно не в поганому зв’язку чи телефоні.
Взагалі коли стикаєшся з Приватом то варіанту нормального сервісу просто не існує. Питання лише в тому нервуєш ти трохи чи сильно.
9 февраля 2023, 10:28
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що звернення до підтримки залишило неприємне враження, та за результатом перевірки порушень з боку операторів не виявлено.
Ви також завжди можете звернутись в наш чат в мобільному застосунку, або на сайті банку, ми поруч 24/7.
Якщо у вас залишились невирішені питання, будемо раді допомогти в приватних повідомленнях.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Служба підтримки просто кладе слухавку.