Керівник відділу сама робить проплати.

Monro8778 8 февраля 2023, 8:44
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Шевченко, 64
Керівник відділу сама робить проплати це зловживання службовм становищем.Шевченко Лариса працює в м. Хмельницькому по вул. Шевченка паралельно працює в компанії MetLife вноаорила мене в 19р. На страхування життя так як розумію пенсійна реформа в нас слабенька я погодилася але даремно так як я зрозуміла вже згодом. Платила я все як має бути приїжджала до мене на роботу робила проплати ну Ок. Людина хоче допомогти дякую. 22 рік війна я вагітна поліс не проплачений телефонують мені з метлайф кажуть проплатить поліс я Ок без проблем розбийте мені на 4 платежі я зараз при надії і немаю змоги все разом оплатити. Тут пару днів дзвоне Дана громадянка «ти, що не проплатила поліс (я пояснюю всю ситуацію) то давай. Проплачувати я з твоєї карти можу зробити проплату. І тут в мене шок шановна, то моя карта ви просто керівник відділу я як зможу я сама проплочувати буду мені допомога не потрібна! Шановне керівництво звертаюся до вас, як така людина може працювати керівником відділу? Вона зловживає своїм становищем це не припустимо добре, що я відмовилась, а то з мого рахунку 40000 лишився б 0. Про неї дуже погана слава ходить.Задумайтесь!
8 февраля 2023, 9:48
Доброго ранку!
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та провести перевірку відносно описаної вами ситуації. Будемо вдячні за зворотній зв'язок.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Керівник відділу сама робить проплати.