Чому за 2 тижні не сформований пакет документів по Chargeback?

Galinass 4 февраля 2023, 17:13
У мене є заявка по Chargeback номер 2242594 ось посилання — https://privatbank.ua/refund/2242594#refund_table Ще 25.01.2023 мною передано необхідний пакет документів на пошту Chargeback@privatbank.ua з заголовком 2242594. Але останній запис по даній заявці — 19.12.2022 де стверджується, що нібито заявка прийнята в роботу. Насправді це не так! Як це можна легко перевірити? Дуже просто.

По перше, повиннен бути запис наступного змісту: «За вашою заявкою сформовано пакет документів і передано в міжнародну платіжну систему. Зазвичай очікування відповіді триває 45−120 днів. Коли отримаємо відповідь, ми надішлемо вам SMS.«Але такого запису немає. Нагадаю, що мною переданий пакет документів ще 25.01.2023 і через 10 днів нічого не змінилося. Тобто мої документи навіть не розглядалися і не передані в платіжну систему.

По друге — якби документи були передані в платіжну систему, то Аліекспресс тут же б заморозив моє замовлення (ордер), оскільки зі свого досвіду я знаю, що якщо ПриватБанк по справжньому формує пакет документів і передає їх в арбітраж по Chargeback, то Аліекспресс відразу заморожує замовлення (ордер), але станом на 04.02.2023 замовлення (ордер) не заморожений, а значить ПриватБанк нічого і не передавав.

І це все при тому, що я вже був запис по даній заявці в цьому відгуку — https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/314297 але з тих пір нічого не змінилося. Бардак як був — так і залишився.
4 февраля 2023, 19:17
Добрий вечір!
Банк вже опрацював зазначену вами заявку. Ви можете бачити інформацію по статусу повернення коштів за посиланням, яке ви навели вище у самому відгуці або в особистому кабінеті Приват24 в меню «Налаштування» -«Комунікації» — «Заявки». Радимо переглянути виписку по картці на наявність повернення від торгової точки за операцією по якій формувалась дана заявка. У разі виникнення додаткових питань ви можете звернутись в онлайн чат на нашому сайті або написати тут в приватному повідомленні.

4 февраля 2023, 19:59
Ніякого повернення грошей по даній заявці не було. Відповідь є в особистому повідомленні з подробицями
5 февраля 2023, 13:04
Так деньги могут возвращать до пол года, вы это понимате?
5 февраля 2023, 14:58
Так вы не разобрались в ситуации, вы это понимаете?
5 февраля 2023, 15:00
Возможно…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Чому за 2 тижні не сформований пакет документів по Chargeback?