Поповнила рахунок на 2000, а термінал видав на екрані 1800.

999sasha9 31 января 2023, 22:36
30.01.23 в терміналі м.Запоріжжя я поповнила рахунок на 2000 грн (дві тисячі грн). Щось сталось з програмою і цифри на екрані почали «плясати», зникати, знову плясати, зникати, а потім висвітилось 1800 грн замість 2000 грн. Навіть не дивно, що збій програми стався вбік Привату.
Я чекала що цифри «дотанцюють» до тієї суми, яку я внесла — 2000 грн. Ні, 1800 грн і все. Я побігла у відділення Привату, де спеціаліст зробила заяву і заспокоїла, що через 3 дні касу знімуть і повернуть гроші.
На слідуючий день колеги по роботі мені сказали, що «плакала моя двухсотка». Гроші вкрадуть, а з мене зроблять дуру.
Я давно звикла декілька разів рахувати гроші і я поповнювала рахунок, рахуючі гроші.
1 февраля 2023, 11:20
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що виникли. Вашу заявку на повернення коштів прийнято в роботу. Для відпрацювання заявки ми чекаємо на результати інкасації пристрою. Зробимо все для повернення ваших грошей.

5 февраля 2023, 16:05
Вже неділя пройшла, а гроші не повернули. Вкрали?
5 февраля 2023, 16:22
Я не ставила вам п’ять зірок, бо проблема не вирішена. Ви замість мене самі собі виставили 5 зірок.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Поповнила рахунок на 2000, а термінал видав на екрані 1800.